Diskuse k článku

Rapper T.O.P z Big Bang se předávkoval? Skončil v nemocnici!

Rapper skupiny Big Bang byl hospitalizovaný. Fanoušci mu vyjadřují soucit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

N15o23r16i59k15o 71T19e18r35r42a 3359712100428

Pokud chcete o něčem psát, zjistěte si o tom prosím informace a ověřte si je. Jak už tu bylo několikrát řečeno, T.O.P není zpěvák, ale raper. Další chybu jsem našla, když jsem zde četla, že neužíval látku poprvé. Nebylo prokázáno, že by se to opakovalo. T.O.P byl nahlášen další osobou a měl pozitivní vlasový test. Takový test může být ale pozitivní i po několika měsících.

V nemocnici neskončil kvůli marihuaně, ale kvůli předávkování prášky. Samozřejmě tomu předcházel stres a strach z událostí okolo udání.

Je vidět, že se v k-popu moc nevyznáte. Na začátku je T.O.P raper, pak zpěvák. Nejdřív je to T.O.P, pak "T.O.P, známý jako Choi Seung Hyun" – naopak, je to Choi Seung Hyun, známý jako T.O.P, protože více lidí zná jeho pseudonym, než pravé jméno.

Tento článek jsem si přečetla jen kvůli tomu, že T.O.P-ho podporuji, ale vy jste z něj udělali feťáka a popletli snad všechno, co se dalo. Bohužel je možné, že tomu spousta lidí, co si tento článek přečetla, uvěří, což je mi líto.

+5/0
7.6.2017 20:27