SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do kina na Garfielda a k tomu tričko a čepici!

13. května 2024 8:20
Slavný kocour Garfield míří do českých kin! S Óčkem můžete vyhrát lístky do multikina Cinestar, voucher na střední popcorn, tričko a čepici!
Garfield ve filmu

Jaký je Garfield v roce 2024? Jak se vyvíjí svět, vyvíjí se i Garfield a jeho rozmarně pohodlný život je ještě snazší. Ještě více zlenivěl, protože si může objednat lasagne pouhým stisknutím tlačítka. Jeho život nemá jedinou vadu na kráse, tedy s výjimkou pondělků. Ale v tomhle filmu bude nucen svůj pohodlný domov opustit a vydat se na dobrodružství, na které není vůbec připravený – a bude se s ním muset vypořádat. A prostřednictvím všech jeho zážitků se dozvíme, jak a proč se stal takovým, jaký je. Je to film o tom, co dělá Garfielda Garfieldem.

Po téměř 50 letech comicsové slávy a zábavných televizních speciálů tento film divákům nabízí vše, co na Garfieldovi milují – a přihazuje navíc pár věcí, které se doteď nikdy nedozvěděli. Více o filmu najdete zde.

S Óčkem nyní můžete vyhrát vstupenky do multikina Cinestar na tento film, k tomu voucher na střední popcorn, tričko a čepici. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART