Rapper T.O.P z Big Bang se předávkoval? Skončil v nemocnici!

7. června 2017 12:43
Rapper skupiny Big Bang byl hospitalizovaný. Fanoušci mu vyjadřují soucit.

ČTI TAKÉ: Harry Styles vydal první vlastní desku a říká: „Bál jsem se, jak zareagují fanoušci!“

t.o.p z kapely Big Bang

Rapper T.O.P, známý jako Choi Seung Hyun byl hospitalizovaný v nemocnici. Člen skupiny Big Bang byl nalezený v bezvědomí po předávkování.

T.O.P, který nedávno musel opustit skupinu, aby mohl jako každý muž v Jižní Koreji narukovat na povinnou vojenskou službu, se podle policie předávkoval prášky na uklidnění, které užíval ze zdravotních důvodů.

Fanoušci populární korejské skupiny vyjadřují zpěvákovi podporu na Twitteru. Ten se zotavuje v nemocnici v Soulu. T.O.P podle informací některých bulvárních serverů neskončil v nemocnici díky lékům, ale prý kouřil látku, která je v Jižní Korei nezákonná. Problémy podobného typu nemá ale rapper poprvé.

Objevily se u něj už minulý rok v říjnu. Sám k tomu řekl: „Nemám žádné výmluvy a zasloužím si jakýkoliv druh trestu. Cítím velkou lítost a strach a vím, že jsem zklamal spoustu lidí. Včetně mé rodiny, přátel a členů naší kapely,“ vyjádřil se T.O.P.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:43 čtvrtek 5. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 103
  WTF
 • 17
  OMG
 • 12
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 10
  LOVE
 • 6
  SUPER
Foto

y26g p95o21t63a55t50o

;-D musím se smát.. tohle je vážně fail. Nesnažte se vypadat jako velcí kpop fanoušci. Máte (měli jste) tam plno faktických chyb, a kdyby nebylo fans v diskuzi, tak jste celkem nahraný. Ještě že článek můžete zeditovat ;) A když už tady sakra chcete cpát kpop, tak aspoň pište o něčem, co non-kpopperům (a vám) něco přinese-napište články o tom, co to vlastně ten kpop je (aspoň budete vědět, o čem píšete, takže to je pozitivum pro obě strany ;D), jeho podžánry, historie a podobně. Tohle rádoby vlezdoprdelkovství je trapné ;-) rozhodně si takhle nezískáte kpoppery na vaši stranu. Ugh. Cítím se trapně i za vás. Rv

Foto

B21a52r39b50o50r74a N72o21v86á66č86k97o33v59á

Mně je tady z těch vašich novinek vždycky docela nevolno. Půlka jsou kecy a zbytek nemorální.:-/ Kdybyste radši napsali, že G-Dragon má nový album. !!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART