Nejlepší tanečníci se sejdou v Praze! Přijď na finále Best of the Best

9. května 2024 8:15
V Praze se 11. a 12. 5. uskuteční Velké finále taneční události Best of the Best za účasti mezinárodních hvězd. Vítěz odcestuje reprezentovat naši zemi do Brazílie. Připraveny jsou i vzdělávací workshopy s vybranými porotci. Tak buďte tu toho!

Taneční soutěž Best of the Best

Na letošním Grand Finále v porotě zasednou světově uznávaní tanečníci a choreografové. Mezi nimi také legenda hip hopu Storm z Německa, který dělal choreografie pro Warner TV nebo pro mistrovství světa ve fotbale. Zasedl také v porotě Red Bull BC1 World Finals.

Až z Brazílie do pražského finále zavítá Andreia Mendes, která má na svém kontě přes 500 titulů z taneční sféry a je mistryní Brazílie. Spolu s ní v porotě usedne i brazilský tanečník jazz funku a waackingu Jô Cardoso, který získal 1. místo na tanečním festivalu v Joinville, který je podle Guinnessovy knihy považován za největší taneční festival na světě.

Taneční soutěž Best of the Best

Čeští tanečníci a diváci se mohou těšit i na jednoho z nejzajímavějších současných tanečníků a choreografů z Nizozemska Kevina Crudena. V panelu porotců se objeví také Američan Miguel Antonio, Polina Firanchuk z Běloruska, Slovenka Veronika Haverová a českou stranu zastoupí Majka Piskořová Veselá, Vendula Poznarová a Tereza Barešová.

Best of the Best

Na Grand Finále, které proběhne v pražských Řepích, se může přijít podívat kdokoliv! Vstup bude k zakoupení k dispozici přímo na místě v den akce. Veškeré informace ohledně rozložení tanečních stylů do jednotlivých dnů jsou na webových stránkách bestofthebest.cz.

V předvečer velkého finále se budou konat vzdělávací workshopy s vybranými porotci, kterých se může zúčastnit kdokoliv. Taneční lekce proběhnou 11 .5. v Dancer’s Clubu (Hartigova 929, Praha). Lekce povede Jô (Brazílie) a Miguel (USA). Více informací a registrace zde.

Best of the Bes

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART