SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na komedii Kaskadér a filmové tričko!

6. května 2024 8:06
Akčními kousky nadupaná komedie Kaskadér s Ryanem Goslingem a Emily Blunt je právě v kinech! S Óčkem můžeš vyhrát dvě vstupenky do multikina a k tomu tričko.
Kaskadér

Režisér hitu Bullet Train se pustil do další akční komedie. Hlavní roli kaskadéra Colta Seaverse dostal Ryan Gosling. Roli akční hvězdy Toma Rydera si zahrál Aaron Taylor-Johnson, který už s režisérem spolupracoval na filmu Bullet Train.

Kaskadér Seavers se rozhodne po zranění skončit. Po čase ale kývne na dublování Toma Rydera ve sci-fi filmu. Film ale točí jeho bývalá láska Jody a celé natáčení míří do kytek, protože klíčový herec Tom Ryder se vypařil neznámo kam.

Kaskadér

Colta pověří jeho nalezením, protože umí rány rozdávat i přijímat a nikomu nebude chybět, když i on náhodou zmizí. To vše rázem postaví Coltovy životní priority na hlavu. Uvědomí si, že mu svět filmu strašně chyběl, že režisérka Jody je jeho životní láska a že když nenajde hvězdu jejího filmu živou a práceschopnou, možná jí to zničí kariéru. Na jednoho obyčejného kaskadéra je to hodně slušná nálož. Protože jak sám říká: „Nejsem hrdina, jsem jen dublér.“

S Óčkem můžete na film zajít zdarma a ve filmovém tričku. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART