SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček k filmu Indiana Jones a nástroj osudu, který míří do českých kin!

22. června 2023 15:14
Legendární Indiana Jones se vrací a s ním i Harrison Ford v jedné ze svých nejslavnějších rolí! Premiéra filmu Indiana Jones a nástroj osudu bude 28. června. S Óčkem můžete vyhrát vstupenky do kina, voucher na střední popcorn a filmové tričko.
Indiana Jones a nástroj osudu

Harrison Ford se vrací do role legendárního hrdiny archeologa v očekávaném závěrečném díle kultovní série – ve velkém, světoběžnickém, strhujícím filmovém dobrodružství.

Píše se rok 1969 a Indiana Jones se chystá pověsit své řemeslo definitivně na hřebík. Po více než deseti letech výuky na newyorské Hunter College se uznávaný profesor archeologie chystá odejít na odpočinek a trávit čas ve svém skromném bytě, ve kterém žije osamělým životem.

Indiana Jones a nástroj osudu

Situace se ale nečekaně změní po překvapivé návštěvě jeho kmotřenky Heleny Shawové (Phoebe Waller-Bridge), se kterou nebyl již dlouhé roky v kontaktu. Ta pátrá po vzácném artefaktu, který její otec před lety svěřil právě Indymu – po nechvalně proslulém Archimédově disku, zařízení, které údajně dokáže vyhledávat trhliny v čase.

Indiana Jones a nástroj osudu

Helena jakožto zkušená podvodnice nástroj ukradne a kvapně opustí Spojené státy, aby cenný artefakt co nejvýhodněji zpeněžila. Indy nemá jinou možnost než se za ní vydat. Jak to celé dopadne, uvidíte už 28. června v českých kinech. S Óčkem můžete na film zajít zdarma, dostat k tomu popcorn a filmové tričko. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:14 pátek 20. října 2023. Anketa je uzavřena.

 • 9
  LOL
 • 9
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 9
  LOVE
 • 7
  SUPER
 • 6
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART