Novinky v pořadu SMARTMania: levný Samsung, drahá klávesnice od Applu a futuristický komunikátor

5. května 2020 10:44
Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Na český trh dorazil nový zástupce střední třídy od Samsungu. Jedná se o smartphone s označením Galaxy A41 a lákat bude nejen na příznivou cenu, ale i slušnou výbavu a kvalitní fotoaparáty. O zobrazování se stará 6,1palcový Super AMOLED displej s jemným rozlišením. Výkon dodává osmijádrový procesor. Pro potřeby operačního systému Android 10 jsou připraveny slušné 4 GB RAM a 64GB interní úložiště s možností rozšíření až o 512 GB díky slotu na microSD kartu. Nad displejem má své místo 25 Mpx selfie kamerka. Více vám o něm prozradíme v dnešním díle.

Galaxy A41

Apple začal prodávat novou generaci klávesnice Magic Keyboard, která byla představena společně s novými iPady Pro v minulém měsíci. Klávesnice je tradičně schovaná do obalu na samotný tablet, oproti předchozí generaci však obsahuje spoustu novinek. A také má hodně brutální cenu – stojí totiž stejně jako základní iPad.

ipad klávesnice

A do třetice si ukážeme jedno hodně netradiční zařízení. Smartphony s fyzickou klávesnici už sice téměř vymřely, nicméně společnost Planet Computers se je snaží znovu oživit prostřednictvím crowdfundingové kampaně.

Astro-slide

Také pro vás máme recenzi notebooku Honor MagicBook, sluchátek Magic Earbudsa nového Land Roveru Discovery Sport.

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:44 středa 2. září 2020. Anketa je uzavřena.

 • 17
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 15
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 15
  OMG
 • 14
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART