Tesla slibuje plně autonomní auta do konce roku a OnePlus oficiálně míří na český trh

4. srpna 2020 9:42
Máme pro vás letní pozvánku na nejnovější prázdninový díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Nový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Automobilka Tesla v čele s Elonem Muskem, si vždy dávala velmi ambiciózní cíle. Jedním z nich jsou i takzvané robotaxíky. Má se jednat o plně autonomní vozidla, která budou schopna dojet do cíle bez jakéhokoli zásahu řidiče, budou tedy splňovat nejvyšší nároky na samostatnost, jež je u označována jako Level 5.

Tesla

Elon Musk před nyní v Šanghaji při zahajování konference o umělé inteligenci prohlásil, že automobilka je velmi blízko dosažení této úrovně samostatnosti. Podle jeho slov se na silnici objeví vozidla, která budou splňovat nároky na řízení bez zásahu řidiče již ke konci tohoto roku.

Pokud patříte mezi fanoušky značky OnePlus, máme pro vás skvělou zprávu. V průběhu tohoto měsíce by se v České republice a na Slovensku měly smartphony tohoto výrobce začít prodávat rámci oficiální distribuce. Tím odpadne nutnost objednávat telefony ze zahraničí a výhodou bude i dostupnější servis.

OnePlus

Také jsme pro vás připravili recenzi smartphonu Realme X50, který za cenu pod 10 tisíc Kč nabízí podporu 5G sítí i 120Hz displej. Dále pro vás máme podrobný test nejnovější generace fitness náramku Xiaomi Mi Band 5 a exkluzivní recenzi herního smartphonu ASUS ROG Phone 3, která je první svého druhu v České republice.

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:42 středa 2. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

 • 21
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 20
  WTF
 • 20
  FAIL
 • 20
  OMG
 • 20
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART