Legendární hra Mafia chystá comeback a Elon Musk přepsal historii

2. června 2020 13:27
Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Legenda a jedna z nejúspěšnějších českých her Mafia se dočká poctivé předělávky. Společnost 2K oznámila zbrusu novou kolekci Mafia: Trilogy, která nabídne vylepšené verze všech tří dílů v čele remakem legendární jedničky, která světlo světa spatřila před 18 lety.

Mafia

Na první díl série si počkáme nejdéle, a to až do 28. srpna letošního roku. Vývojáři s touto legendární hrou totiž mají plné ruce práce. Remake má obsahovat nejen vizuální přepracování postavené na enginu Mafie III, ale i spoustu nového obsahu – upraveny budou části příběhu, přibydou nové cutscény a do akce se budete moci pustit i na motorce. Z bude nahrána hudba a kvůli novým scénám se předělá i dabing. Potěšující informací je, že je v plánu i ten 

Song pro tebe

Společnost Samsung se spojila se skupinou předních českých hudebníků a spustil speciální projekt Song pro tebe. Služba umožňuje objednávku písně na míru, kterou zákazník dostane nahranou a nazpívanou v profesionálním studiu.Také jsme otestovali nové BMW X6 či povedený smartphone Samsung Galaxy A41. A aby toho nebylo málo, Muskova společnost SpaceX o víkendu přepisovala historii.

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:27 středa 30. září 2020. Anketa je uzavřena.

 • 23
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 22
  WTF
 • 20
  FAIL
 • 20
  OMG
 • 20
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART