Carla Bruni je zpět! Poslechněte si její verzi hitu "Enjoy the Silence” od Depeche Mode!

29. května 2017 21:17
Mezinárodně uznávaná zpěvačka a autorka Carla Bruni oznámila vydání svého pátého studiového alba!

ČTI TAKÉ: STARTUJEME! ÓČKO ODHALUJE STOVKU NEJLEPŠÍCH CZ/SK KLIPŮ ZA POSLEDNÍCH 15 LET!

Carla Bruni

Anglicky zpívaná kolekce převzatých písní produkovaných legendárním producentem, skladatelem a hudebníkem Davidem Fosterem nazvaná French Touch, vyjde 6. října na Verve Records / Barclay / Universal Music France.

Od svého mládí Carla zpívala ráda písničky s nádechem sentimentu - pop písničky navždy spojované s člověkem, místem nebo momentem v čase, nahrávky, které pro ní byly „láskou na první pohled.”

Carla Bruni - Enjoy The Silence:

Album, které svému názvu dělá čest, je bohatě melodické, vřelé, ale zároveň prosté, a velmi často hravé. Všechny nahrávky na albu dostaly „French Touch” a stále mají univerzální kouzlo jako originály, jenže s mírným francouzským nádechem.

První singl alba „Enjoy the Silence” od Depeche Mode, potemnělá klasika z roku 1990, je dle jejích slov „píseň, která nepotřebuje cover”, ale její verze na „French Touch” se od originálu něčím liší.

Bruni se dostala na dřeň písničky, vznikla náladová balada, dojemná meditace za doprovodu kytary a klavíru. Její kouřem nasáklý hlas v pauzách rezonuje tichem, které si můžete užít....

Carla Bruni skládá a vystupuje od roku 1997, její první album „Quelqu’un m’a dit” (Someone Told Me) vyšlo v roce 2002. Od té doby vydala další tři alba s celosvětovými prodeji přes tři miliony nosičů, album z roku 2007 „No Promises”, kde zhudebnila anglické básně, „Comme si de rien n’était” (As If Nothing Happened) z roku 2008 a „Little French Songs” (2013).

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:17 úterý 26. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 13
  LOL
 • 13
  WTF
 • 13
  LOVE
 • 12
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART