Praha zažije největší Queen show! Podívejte se, jak bude vypadat stage!

19. prosince 2019 10:54
v květnu proběhne v pražské O2 areně speciální koncertní show, která připomene legendy Freddieho Mercuryho a skupiny Queen a názvem Queen Relived by Queenie. Frontman skupiny Queenie Michael Kluch jako jeden z mála světových umělců dokáže vytvořit mimořádnou atmosféru skupiny Queen a pocit, že Freddie nezemřel. Nyní máte exkluzivní možnost podívat se, jak bude vypadat stage pro chystanou show.
Queenie

Vyhledávaný český stage designér a entertainment architekt Martin Hruška se specializuje na tvorbu scén pro přední české a světové hvězdy jako jsou Leoš Mareš, Lucie, Madonna, Nazareth nebo AC/DC. Pro show Queen Relived 2020 by Queenie připravil stage, díky níž budou mít diváci zpěváka pořád na dosah ruky.

Vstupenky na iDNES Ticket

„Snažil jsem se vytvořit scénu, která bude hodna slavné hudbě skupiny Queen, ale zároveň při ní budou použity současné technologie. To znamená velkoryse pojatá scéna s protínajícími se moly skrz celou halu a vše ozdobené zlatem,“ říká Hruška.

Stage se bude dokonce v průběhu show měnit. „Pohyblivé prvky využijeme, v průběhu se bude větší část scény transformovat a navazovat tím na světelnou a video techniku,“ dodal Hruška.

Fotogalerie

Dva koncerty se v O2 areně odehrají 15. a 16. května.

ichael Kluch jako Freddie Mercury přesvědčí publikum o tom, že nikdo jiný nedokáže lépe připomenout energii a originalitu původních koncertů. Díky jedinečnému vokálnímu rozsahu zpěváka, autentičnosti hudebních nástrojů a do detailu propracovaným aranžím se Queenie řadí mezi nejlepší tribute skupiny na světě, což dokazuje i celosvětová poptávka po jejích koncertech. 

Skupina pravidelně koncertuje po Skandinávii, má za sebou evropské turné nebo účast na proslaveném Montreux Jazz Festivalu ve Švýcarsku, kde hrála skupina Queen v 80. letech. Nadaní Češi se předvedli i ve Vietnamu a zahráli také na oslavě narozenin britské královny Alžběty II.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:54 pátek 17. dubna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 27
  WTF
 • 24
  OMG
 • 24
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 21
  FAIL
 • 19
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART