Vánoční tour Mikolase Josefa byla neuvěřitelně energická

19. prosince 2019 11:23
Čtyři města Liberec, Brno, Ostrava a Praha zažila neuvěřitelně energickou a našlapanou show plnou světel, barev, energie, tance i vánoční atmosféry. Mikolas Josef zakončil svojí úspěšnou vánoční tour pražským koncertem v legendární Roxy.
Mikolas Josef - vánoční tour

Mikolas představil divákům celkem 22 songů se sedmi- člennou mezinárodní kapelou, kterou podpořila dechová sekce z Rakouska a úžasní vokalisté z Jihoafrické republiky.

Nejen čeští diváci, ale i fanoušci z Řecka, Španělska, Slovenska, Německa, Velké Británie, Polska, Izraele a Jihoafrické republiky mohli slyšet songy, které Mikolas ještě nikdy nevydal anebo které hrál v době svých začátků „na ulici“ v Rakousku nebo v Norsku.

Mikolas Josef - vánoční tour

Zazněly songy od Hands Bloody přes rádiový hit Free, Believe až k Euroviznímu Lie to me, samozřejmě nechyběla ani Me gusta a Abu Dhabí podpořené taneční show a energií vokalistů z JAR. Největšími hity Acapella a Colorado už se diváci nechali roztančit a vytvořili sbor, který kapelu přehlušoval.

Song Acapella byl od léta 2019 do podzimu 2019 jedničkou ve hranosti na českých i zahraničních hudebních rádiích. Jeho nejnovější Colorado, které nahrával s kanadskými

hudebníky v Kanadě, láme rekordy a za prvních 24hodin mělo milion shlédnutí na hudebním kanálu Youtube.

Na obrovský úspěch celého turné, které bylo v Liberci, Ostravě a Praze vyprodané reagoval Mikolas: „ Už plánujeme s mým týmem jarní zastávky v dalších městech, tak abychom pokryli zájem fanoušků, kteří nemohli přijet na naše vánoční turné. Teď nás ale čeká odpočinek. Vánoce strávím s rodinou a přáteli v klidu a pohodě, těším se, že si projdeme vánoční Prahu a opravdu se zastavím a trochu si odpočinu.“ Už i na pražském pódiu Mikolas dodal: „Děkuji všem mým fanouškům za podporu a za to, že mají rádi mou práci a že oni jsou ti, kteří mě, kluka z ulice dostali na podia “ Poté všem popřál krásné Vánoce.

Mikolas Josef - vánoční tour

Nový rok oslaví Mikolas vystoupením v Polsku na novoroční show pro 40 000 diváků, v lednu plánuje kratší dovolenou a pak už vydání dalšího songu, který bude zase zajímavým překvapením.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:23 pátek 17. dubna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 20
  SUPER
 • 16
  WTF
 • 15
  OMG
 • 15
  LOVE
 • 14
  LOL
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART