Žhavé informace o nejlepším ohebném telefonu letošního roku + velká narozeninová soutěž

16. června 2020 17:34
Opět jsme tu s pozvánkou na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Tento do jisté míry speciální premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Samsung by první týden v srpnu měl představit druhou generaci svého ohebného smartphonu Galaxy Fold 2 a také nový Galaxy Note 20. V posledních dnech se o druhé generaci „ohýbačky objevuje stále více nových informací“. Letošní novinka by měla vyřešit řadu nedostatků loňského modelu, a zároveň přinese vylepšení v oblasti obou displejů a hardwarové výbavy. A také má mít příznivější cenu. Hlavní předností Foldu 2 bude ohebný displej se speciální vrstvou elastického skla. Spekuluje se také o přítomnosti dotykového pera S-Pen, nicméně jiné zdroje jeho přítomnost vyvracejí.

Galaxy fold

Společnost Zinga pracuje na nové mobilní hře z kouzelnického světa Harryho Pottera. Titul s názvem Harry Potter: Puzzles & Spells, který vzniká ve spolupráci s Warner Bros, se rovnou pochlubil prvními herními záběry, z nichž poměrně jasně vyplývá, že půjde o klon populární hříčky Candy Crush ve známých kulisách z čarodějnické ságy.

Toyota

Také pro vás máme recenzi vůbec nejdražšího smartphonu od společnosti Xiaomi – modelu Mi 10 Pro či test nové Toyoty C-HR, která na silnici vypadá neskutečně dravě.

Velká narozeninová soutěž o ceny za 350 tisíc Kč

Skoro se tomu až nechce věřit, ale náš partnerský web SMARTmania.cz tento týden oslaví 15. narozeniny. Za tu dobu se dokázal vypracovat mezi přední české technologické servery, ale nic z toho by nebylo bez vás, našich diváků a čtenářů. Abychom se vám odměnili, rozhodli jsme se s vybranými partnery uspořádat velkou narozeninovou soutěž, ve které během několika následujících měsíců budete mít možnost soutěžit o atraktivní ceny v celkové hodnotě 350 000 Kč! Pokud se o téhle akci chcete dozvědět více, rozhodně mrkněte na náš web.

15. narozeniny

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:34 středa 14. října 2020. Anketa je uzavřena.

 • 16
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 15
  OMG
 • 15
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART