Ženu zachránil sport od smrtelné nemoci! Bez něj by zemřela!

6. června 2018 14:20
Žena dokázala porazit závažnou nemoc díky sportu a cvičení v posilovně.

ČTI TAKÉ: ZA SVOU POSTAVU SE NESTYDÍ! MODELKA PLNÝCH TVARŮ PŘEDVÁDÍ HRDĚ PLAVKY!

Žena zhubla a vypadá skvěle.

Když se Patreasha Jones zotavila z virové infekce, která v roce 2016 sužovala její mozek a páteř, řekla si, že už nikdy nedovolí, aby byla tak vážně nemocná. Žena se během nemoci starat o svou dceru Charlotte a začala více dbát o své zdraví. Začala chodit do posilovny a nedávno sdílela svou změnu, kterou prošla. 

Uvědomila jsem si, jak moc beru svoje tělo a zdraví, jako samozřejmost. Začala jsem si pokládat otázky, co by beze mě dělala moje dcera, kdybych tu už nebyla?“ svěřila se žena. Postupně nahradila nezdravé jídlo, které neustále konzumovala organickými potravinami a sledovala její příjem kalorií, tuků, bílkovin a sacharidů. 

Žena prošla úžasnou proměnou

Spíše než k rychlému spalování se rozhodla k programu, díky kterému kila mizí pomaleji, ale účinněji. „Programy, které slibují, že shodíte 30 kilo za 30 dní, jsou nezdravé a neúčinné,“ říká Patreasha. Začala se věnovat běhu a intenzivnímu tréninku, který vykonávala 30 minut každý den. I přesto přiznává, že změna nepřišla hned.

 „Změna těla není rychlý. Pokud dáte svému tělu čas, nakonec ta změna bude stát opravdu za to,“ říká žena, které sport přinesl zdraví a vyléčil jí z nemoci, které se jí mohla stát osudnou.

ČTI TAKÉ:  20 SUPER PROMĚN! KDYŽ SE POSTAVA MĚNÍ, ALE VÁHA ZŮSTÁVÁ!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:20 čtvrtek 4. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 11
  SUPER
 • 11
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 9
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 8
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART