Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Neznáme je jen díky jedné roli! 10 umělců, kteří překonali své kultovní postavy!

  21. července 2020 11:31
  Když jsme je viděli poprvé, bylo jasné, že překonat kultovní role bude pro ně opravdu velmi těžké. Téhle desítce herců a hereček se to ale povedlo na výbornou.
  Emma Watson

  1. Daniel Radcliffe

  Daniel Radcliffe nám rostl doslova před našima očima, a to díky už skoro kultovní roli Harryho Pottera. Po natočení všech dílů se vehementně snažil, aby se nálepky „chlapce, co přežil“ vymanil. Začal se věnovat odvážným a nezávislým filmům, například se objevil ve filmu Švýcarák, Zbav se svých miláčků a další.

  Slavní rockoví pardálové a jejich děti! Kdo zdědil po tatínkovi oči a kdo talent?

  Daniel Radcliffe

  2. Jake Gyllenhaal

  Jake Gyllenhaal si získal pověst hollywoodského miláčka. Od začátku své kariéry se objevoval v opravdu zajímavých rolí. Například ve snímku Donnie Darko. Často si vybírá role zvláštní a i trochu podivínských osobnostech, ale nemá problém zahrát si i v maistremovém trháku Spider-Man.

  Drogy, pedofilie i utonutí! 6 tragických osudů herců ze seriálu Glee!

  Jake Gyllenhaal

  3. Robert Pattinson

  Robert Pattinson je další z hollywwodských fešáků, kteří na začátku kariéry sázeli na svůj vzhled. Objevil se ve čtvrtém díle Harryho Pottera a největší úspěch zaznamenal jako upír Edward ze série Twilight. Nyní se připravuje na roli Batmana v chystaném filmu. Sympatický herec slibuje, že to bude něco jiného, zvláštního a něco opravdu jedinečného.

  Kvíz pro všechny nerdy! The Big Bang Theory: Znáte osudy mladých fyziků?

  Robert Pattinson

  4. Kristen Stewart

  Kristen Stewart je bezesporu velmi talentovaná herečka, která se herectví věnuje odmalička. Klíčovou se pro ni stala role Belly ve Stmívání, kde potkala i svého bývalého partnera Roberta Pattinsona. Nedávno vzbudila rozpaky tím, že by se měla objevit jako princezna Diana. „Kristen je velmi záhadná, velmi křehká, zároveň silná. To je přesný, jako byla Lady Di,“ svěřil se režisér chystaného filmu.

  Vypadají líp než zamlada! Z nesmělých kůzlátek vyrostly sexy dámy a gentlemani!

  Kristen Stewart

  5. Anne Hathaway 

  Anne Hathaway se do paměti diváků zapsala hlavně jako princezna Mia z Deníků princezny. Ale Anne je rozhodně velmi talentovaná herečka a její herecké portfolio je velmi pestré. Zahrála si ve filmech Ďábel nosí Pradu, Alenka v říši divů, Debbie a její parťačky a Oscara získala za film Bídnici, pro který musela výrazně zhubnout, zpívat a zároveň si nechat ostříhat vlasy.

  Co jim sluší? Tyto hvězdy prošly během posledních tří let neskutečnou proměnou!

  Anne Hathaway

  6. Ezra Miller

  Mezi dvě nejznámější postavy Ezry Millera jsou hlavně z teenage filmů. Patrick z Charlieho malá tajemství a Credence z Fantastických zvířat: Grindelwaldovy zločiny. Na svém kontě má ale spoustu zajímavých rolí a je rozhodně zajímavý sledovat, v jakých dalších snímcích se objeví.

  Dovolená v Čechách podle horoskopu! Sledujte, jakou destinaci vám určí hvězdy!

  Ezra Miller

  7. Selena Gomez

  Selena Gomez se do povědomí dostala nejen jako herečka, ale i jako zpěvačka. Pěvecké kariéře se Disney hvězdička věnuje mnohem více než hraní. Začínala v seriálu Kouzelníci z Waverly Place, zahrála si i v seriálech Sladký život Zaca a Codyho či v Hannah Montaně. Teď se věnuje hlavně zpěvu, naposledy se objevila třeba Deštivý den v New Yorku či Mrtví neumírají.

  Jak vypadali herci z Avangers a další současné celebrity, než se stali slavnými?

  Selena Gomez

  8. Emma Watson

  Kráska Emma Watson se do srdcí diváků zapsala především jako super chytrá Hermiona Granger z filmové série o Harrym Potterovi. Tahle sympatická herečka se ale nevěnuje jen herectví. Je známou feministkou, velvyslankyní OSN a módní ikonou. Jako herečka se objevila ve filmech jako Charlieho malá tajemství, Kolonie, Malé ženy, Kráska a zvíře a další. Emma má kariéru ideálně nastartovanou.

  Kvíz Jak jsem poznal vaši matku: Viděli jste seriál? Ukažte, jak dobře ho znáte!

  Emma Watson

  9. Joseph Gordon-Levitt

  Josepha Gordona-Levitta jsme poprvé zaznamenali ve skvělé snímků 10 důvodů, proč tě nenávidím. Od té doby jeho kariéra nabrala vysoké obrátky. Ať už to byl film Mysterious Skin, 500 dní se Summer, Počátek nebo třeba Nespoutaný Django. Porfolio postav tohohle sympaťáka je opravdu velké.

  Dříve byste o ně neopřeli ani kolo! 15 herců, kteří prošli neskutečnou proměnou!

  Joseph Gordon-Levitt

  10. Elijah Wood

  Jakmile se Elijah Wood objevil jako hobit Frodo v trilogii Pán prstenů, bylo jasné, že překonat tuto skvělou postavu bude velmi náročné. Herec se objevuje spíše v televizi. Zahrál si třeba Za zdí zahrady nebo Dirk Gently’s Holistic Detective Agency.

  Málem to nedostali aneb kultovní role, které měl hrát původně někdo jiný Vol.2!

  Elijah Wood

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:31 středa 18. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

  • 25
   SUPER
  • 25
   OMG
  • 23
   LOL
  • 23
   WTF
  • 23
   FAIL
  • 22
   LOVE

  Související