UDG vypouštějí do světa svůj nový klip a prozrazují další plány!

13. června 2017 10:02
UDG vypustili svůj nový videoklip, který zachycuje strhující koncertní atmosféru. Videoklip je k písni Šeptáš z jejich páté řadové desky Emotikon, jež vyšla v loňském roce.

ČTI TAKÉ: VLÁĎA KADLEC AKA VLADAVIDEOS V MIXXXER SHOW! SLEDUJ CELÝ DÍL!

UDG

Klip k songu Šeptáš navazuje na velmi úspěšný videoklip Atomy, který nasbíral přes 1,5 mil. zhlédnutí na YouTube. „Klip jsme vlastně ani neplánovali. Chtěli jsme jen natočit takové bonusové koncertní video z vyprodaných koncertů v Lucerna Music Baru a v Doma v Ústí nad Labem. Záběry se ale natolik povedly, že jsme se rozhodli poslat do světa oficiální video,“ vysvětluje genezi klipu zpěvák Petr Vrzák.

UDG jsou již řadu let pevnou součástí české hudební scény. I tento rok je čeká velmi nabité festivalové léto. Vystoupí na Sázava festu, Benátské noci a spoustě dalších letních akcích.

UDG

„Jsme koncertní kapela. Užíváme si každý koncert a bavíme se různýma ptákovinama. Teď jsme s sebou začali vozit takové malé pódium, kde máme připravené druhé bubny. Je to sranda a nepřicházíme o přímý kontakt s lidmi, který milujeme v klubech,“ popisuje koncertní show kytarista Volt.

UDG

UDG nechtějí stagnovat a vymýšlí i další novinky. Na podzimním turné, jejíž zastávky brzy odtajní, přizvali kamarády z O5aRadeček a písničkáře Pokáče. Na zimu pak plánují speciální projekt. „Zatím je to tajné. Prozradíme jen to, že vypnem bustr a pojedem na hory,“ dodává basista Pavel.

http://www.udg.cz/

https://www.facebook.com/skupinaUDG/?fref=ts

UDG

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:02 středa 11. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 15
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 8
  OMG
 • 7
  LOL
 • 7
  WTF
 • 6
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART