Thomas Anders z Modern Talking a Ruslana míří na Sázavafest!

30. května 2017 8:13
Blíží se další ročník tradičního multižánrového hudebního festivalu, SÁZAVAFEST. Ve dnech 3. – 5. 8. 2017 se diváci ve Světlé nad Sázavou dočkají skvělé muziky!

ČTI TAKÉ: CARLA BRUNI JE ZPĚT! POSLECHNĚTE SI JEJÍ VERZI HITU „ENJOY THE SILENCE” OD DEPECHE MODE!

Thomas Anders (Modern Talking) / Ruslana

Hlavní hvězdou letošního již 17. ročníku se stane ikona a legenda populární hudby a skvělý německý zpěvák Thomas Anders from Modern Talking. Popularita skupiny sahá napříč několika generacemi. Vždyť kdo by neznal hity You ́re My Heart, You ́re My Soul či Cheri, Cheri Lady?

Nejen milovníci disco si rádi zatančí také na ukrajinskou divu Ruslanu, jejíž hvězda stoupá stále výš. Tato zpěvačka, producentka, skladatelka, pianistka a vítězka Eurovision Song Contest z roku 2004 se návštěvníkům představí v sobotu večer.

Velkou show předvede také jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, Vojtěch Dyk. Po svém úspěšném turné se zde představí společně s kapelou B-Side band.

SÁZAVAFEST každoročně nabízí to nejlepší z české a slovenské scény. Své písně Anděl, Na vodě či Popelka představí Xindl X, Čechomor rozezní své Velické zvony a s Majkem Spiritem si užijeme Primetime.

Mladší generaci jistě potěší i letošní účast Sebastiana, Slzy či Pavla Callty. Na nohy všechny postaví Jirka Macháček se skupinou Mig 21, čtyřčlenná stálice hudební scény, skupina Wohnout či vítězové letošních Andělů, zpěvačka Lenny a skupina Jelen.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:13 středa 27. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 18
  SUPER
 • 16
  FAIL
 • 16
  LOVE
 • 15
  LOL
 • 15
  OMG
 • 13
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART