Legenda je zpět – co všechno umí fitness náramek Xiaomi Mi Band 5?

23. června 2020 10:33
Opět jsme tu s pozvánkou na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Tento do jisté míry speciální premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Společnost Xiaomi konečně představila pátou generaci svého populárního náramku Mi Band, díky kterému se pravidelně umisťuje v žebříčku největších výrobců nositelné elektroniky. Na první pohled Mi Band 5 vypadá stejně jako jeho předchůdce, ale nenechte se mýlit, novinek Xiaomi připravilo víc než dost.

Mi Band 5 stále tvoří pryžový pásek, do kterého je zasazen vyjímatelný modul s displejem a veškerou elektronikou. Pásky bude možné měnit dle libosti, v základu se můžete těšit na pestrou paletu odstínů. Výrobce změnil způsob nabíjení, nově jej obstarává dvojice pinů na spodní části náramku a magnetická nabíječka. Více vám o něm prozradíme v dnešním díle.

Mi_Band

Také vám ukážeme jedno skutečně originální příslušenství. Jde o chytrá světýlka Twinkly, se kterými můžete rozzářit třeba vaši letní oslavu narozenin nebo svatbu přesně těmi barvami, na které máte zrovna náladu. Vylepšená LED světla v kombinaci s praktickou mobilní aplikací vám dovolí vykouzlit takové barevné efekty, které vám bude každý závidět.

Twinkly

A na závěr tu máme tip pro všechny hráče! Oceňovaná logická hra The Gardens Between zamíří v létě na Android. Titul s malebným grafických zpracováním vyšel na počítačích a konzolích už v roce 2018, o rok později se objevil také na zařízeních s operačním systémem iOS a zanedlouho se dočkají i Androiďáci.

The Gardens Beetween

Velká narozeninová soutěž o ceny za 350 tisíc Kč

Náš partnerský web SMARTmania.cz minulý týden oslavil 15. narozeniny. Za tu dobu se dokázal vypracovat mezi přední české technologické servery, ale nic z toho by nebylo bez vás, našich diváků a čtenářů. Abychom se vám odměnili, rozhodli jsme se s vybranými partnery uspořádat velkou narozeninovou soutěž, ve které během několika následujících měsíců budete mít možnost soutěžit o atraktivní ceny v celkové hodnotě 350 000 Kč! Pokud se o téhle akci chcete dovzvědět více, rozhodně mrkněte na náš web (odkaz naleznete níže).

Také pro vás máme recenzi smartphonů Realme 6 Pro & Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:33 středa 21. října 2020. Anketa je uzavřena.

 • 24
  OMG
 • 23
  FAIL
 • 22
  LOL
 • 21
  SUPER
 • 21
  LOVE
 • 20
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART