SOUTĚŽ: Vyhrajte lyžování ve skiareálu Monínec zdarma!

11. února 2019 0:41
Pouhých 80 kilometrů od Prahy můžete zažít super lyžovačku! Skiareál Monínec nabízí 1200 metrů dlouhou čtyřsedačkovou lanovku i menší sjezdovky vhodné pro děti a začátečníky. S Óčkem teď může 5 z vás vyhrát denní skipass!
Monínec

Hlavní sjezdovka na Monínci je 1200 m dlouhá s čtyřsedačkovou lanovkou. Horní kotvu najdete na červené části hlavní sjezdovky, je vybavená 600 m dlouhým vlekem kotva. Hotelová sjezdovka je ideální pro výuku. Školní sjezdovka disponuje 90 m dlouhým pohyblivým kobercem.

ČTĚTE TAKÉ: HERNA S HLÍDÁNÍM I LYŽAŘSKÁ ŠKOLA - SKIAREÁL MONÍNEC ROZŠÍŘIL SLUŽBY PRO RODINY!

Lyžuje se tu každý den od 9 do 16 hodin a pak je i večerní lyžování od 18 do 21 hodin. O sníh se bát nemusíte, Areál je už od roku 2016 vybaven zařízením Snowfactory, které zde zajišťuje zasněžování i při teplotách nad nulou. Díky tomu je středisko v provozu už od 17. listopadu a garantuje provoz minimálně do konce března.

Skiareál Monínec

S Óčkem teď můžete vyhrát skipass na celý den. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Monínec navíc teď své služby rozšířil o novou hernu s hlídáním, kde se děti vyřádí, zatímco si rodiče v klidu zalyžují. K dispozici je také nová lyžařská škola a rodinám jsou poskytovány výhodné ubytovací balíčky. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:41 úterý 11. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • 22
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 19
  FAIL
 • 19
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 18
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART