Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Herna s hlídáním i lyžařská škola - skiareál Monínec rozšířil služby pro rodiny!

  6. února 2019 0:37
  Monínec je ideálním místem pro zimní dovolenou rodin s malými dětmi. Své služby rozšířil o novou hernu s hlídáním, kde se děti vyřádí, zatímco si rodiče v klidu zalyžují. K dispozici je také nová lyžařská škola a rodinám jsou poskytovány výhodné ubytovací balíčky.
  Monínec


  Nová dětská herna je otevřena denně od 10 do 16 hodin. Pro děti od 3 let je možné zajistit i hlídání, a tak si rodiče mohou bez obav jít zalyžovat nebo třeba navštívit wellness Hotelu Monínec. Najdete zde aktivní zónu, klouzačky, trampolíny, velký výběr hraček, ale také tvořící a odpočinkovou zónu.

  Monínec


  Nová a větší lyžařská škola s komfortním zázemím má velký skipark rozdělený do třech částí podle pokročilosti. Úplné začátečníky na kopeček vyveze pojízdný pás. Mírně pokročilí se už přesunou na vlek Poma. K lyžařské škole patří také nová budova – zázemí, ve kterém je možné koupit skipas, zapůjčit si lyže a pohodlně se přezout do lyžáků nebo se občerstvit.

  Monínec


  V Monícni máte navíc zaručený sníh, i když nemrzne. Areál je už od roku 2016 vybaven zařízením Snowfactory, které zde zajišťuje zasněžování i při teplotách nad nulou. Díky tomu je středisko v provozu už od 17. listopadu a garantuje provoz minimálně do konce března.

  Monínec


  V únoru je v nabídce ubytovací balíček, díky kterému mají děti lyžování zdarma. Obdobu tohoto balíčku nabízí areál i o letních prázdninách. Jedinečná nabídka je v prodeji také na březen – všichni hosté ubytovaní v Hotelu Monínec a sousední budově Nová Javorka mají lyžování zcela zdarma!

  Skiareál Monínec


  Na Monínci připravují vylepšení pro rodiny i na léto. Těšit se můžete na rozšíření u hotelu. Vzniknou zde Terasy Monínec, příjemné panoramatické posezení a občerstvení pro rodiče, nové hřiště pro děti. Rekonstrukcí projde také venkovní bazén a vznikne zde i dětské brouzdaliště. Rozšíření se dočká také Aktivity park. Objeví se tady nová Maxi klouzačka, Obří kuličková dráha a další aktivity v oblasti přírodního koupaliště Pilský rybník.

  Fotogalerie

  Související