Vyhrajte balíček balzámů na rty od Carmex!

14. května 2020 15:53
Vyhrajte v ÓČKO jackpotu 1 denně balíček od Carmex.

Značka CARMEX nyní oficiálně představuje skvělé ochranné tyčinky a balzámy na rty. Vysušené a popraskané rty trápí velkou část populace. V boji proti dehydrataci, slunečnímu záření, chladu – popraskaným rtům a další nepřízni počasí slouží tradiční a ve světě populární přípravky CARMEX. Navíc hojivé účinky balzámů CARMEX výrazně pomáhají při “léčbě” oparu.

Balzám na rty CARMEX® dlouhodobě ochrání a zároveň podporuje proces hojení rtů. Zjemňuje rty a poskytuje jim potřebnou hydrataci díky kakaovému máslu, kafr a mentol dodá rtům jemný chladivý pocit.

Carmex

Značka CARMEX pochází ze Spojených států, kde patří k nejprodávanější péči o rty. Zakladatelem je Alfred Woelbing, který ve 30. letech minulého století přišel na trh s podomácku vyrobenými balzámy, ze kterých se stal účinný produkt v boji proti oparům. CARMEX Classic Moisturising Lip Balm s SPF15 je mimořádně hladký balzám na rty v klasické tyčince s extra porcí hydratace. Zjemňuje a zvláčňuje i ty nejsušší rty a zaceluje drobné prasklinky. Obsahuje vitamín E, aloe vera a kakaové máslo, které rty vyživují a udržují je hladké a pružné. Včelí vosk zabraňuje jejich popraskání, udržuje hydrataci a chrání je před vnějšími vlivy, jako jsou slunce, vítr či mráz. Typický chladivý účinek balzámu Carmex a prokrvení rtů mají na svědomí kafr a mentol.

Účast v soutěži

Soutěž probíhá ve všedních dnech v termínu od 18. 5. do 22. 5. ve vysílání TV stanice ÓČKO. Do soutěže se lze přihlásit zavoláním na telefonní číslo 22 50 66666.

Výhra

1x denně Carmex balíček, který obsahuje: Carmex Classic Balzám na rty SPF 15 4,25g, Carmex Classic Balzám na rty hydratační 7,5g a Carmex Balzám na rty ultra hydratační SPF 15 Vanilka 4,25g.

Mechanika soutěže

Každý všední den má 1 soutěžící možnost vyhrát 1 Carmex balíček. Soutěžící se může zapojit do soutěže, pokud uvidí ve vysílání TV ÓČKO v termínu od 18. 5. do 22. 5. klip I kissed a girl od Katy Pery. Každý soutěžní den vyhrává 1 soutěžící, který se dovolá jako 3. v pořadí.

Carmex

Pravidla soutěže:

POŘADATEL Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

PODMÍNKY ÚČASTI Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

Carmex

UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely. V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník. Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

Carmex

SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

Carmex

DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele. Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní. Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele. Tyto podmínky jsou platné od 1. 1. 2016.

Carmex
Carmex
Carmex
Carmex

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:53 pátek 11. září 2020. Anketa je uzavřena.

 • 24
  SUPER
 • 23
  OMG
 • 22
  LOL
 • 22
  LOVE
 • 19
  WTF
 • 19
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART