Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • SOUTĚŽ! VYHRAJ NOVOU DESKU MICHALA HRŮZY - SÁM SE SEBOU!

  24. května 2017 17:44
  Jeden z nejúspěšnějších zpěváků a autorů současnosti Michal Hrůza po třech letech vydává emocemi nabitou desku Sám se sebou! Zapoj se do soutěže a vyhraj!

  ČTI TAKÉ: JAKO PÁN! TENHLE PRŮMĚRNEJ KLUK SPAL S VÍCE CELEBRITAMI NEŽ TAYLOR SWIFT!

  Michal Hrůza / Sám se sebou

  Zpěvák a vyhledávaný skladatel Michal Hrůza slaví 20 let na české hudební scéně. K „narozeninám“ si nadělil desku „Sám se sebou“ a koncertní turné po českých a moravských zámcích, na které pozval řadu svých hudebních přátel.

  Nové album vyšlo minulý pátek 19. května a hned v sobotu 20. května jej zpěvák se svoji kapelou pokřtil na Státním zámku Sychrov. Velmi očekávané album úspěšného zpěváka a skladatele vychází tři roky po koncepční desce DEN. Podle prvotních reakcí se jedná o jednu z nejsilnějších nahrávek zpěvákovi kariéry. Deset písní Michala Hrůzy je mimo jiné o uvědomění si, že nic není černé nebo bílé.

  Michal Hrůza - Pro Emu:

  Album vnímavým posluchačům odhalí i nový pohled do zpěvákova nitra, které zůstávalo doposud spíš ukryto. Sled událostí a z toho vyplývající emotivnější způsob vnímaní světa, posunuli jeho tvorbu zase o několik kroků dál.

  „Sám se sebou je stav, který je dobré někdy zažít. Často jsme v kolotoči, že kolikrát ani nevíme, co je správně a co není správně. Toto album je o tom, co člověk může prožívat, když je sám se sebou a má čas věci promyslet a vycítit,“ popisuje Hrůza leitmotiv alba.

  Michal Hrůza - Sněhulák:

  Kromě autorské stránky se Michal podílel také na produkci spolu s Michalem Šenbaurem. Vedle nových písní, které rezonují a nabízejí prostor k zamyšlení, na albu zároveň nechybí stejnojmenné hity z filmů Padesátka, Pro Emu a studiová verze skladby Sázava z nové české komedie Špunti na vodě režiséra Jiřího Chlumského. Vzhledem ke svému pověstnému citu písničkáře a současně zkušeného tvůrce hitů, kterých má na svém kontě již bezpočet, je Michal vyhledávaným filmovým autorem.

  Za jeden z vrcholů alba lze bezpochyby označit píseň Optimista. „Optimismus předpokládá štastný konec a já se optimistou cítím být,“ vysvětluje Hrůza. Další zajímavostí je, že za námětem skladby s názvem První a poslední stojí stejnojmenná báseň známého herce Jiřího Dvořáka.

  Michal Hruza - Zakázané uvolnění:

  U Michala Hrůzy se už stalo nepsaným pravidlem, že na každé album vytvoří duet s některou českou zpěvačkou. Po Lence Dusilové, Anetě Langerové, Katce Knechtové a Kláře Vytiskové, zpěvák oslovil éterickou Olgu Königovou z kapely Ille. Společně nazpívali skladbu Na rozcestí. Ta je zároveň album avizující singlovou novinkou, k níž vzniká videoklip.

  „Měl jsem štěstí, že jsem na několika posledních albech mohl mít duet s našimi mimořádnými zpěvačkami. Píseň Na rozcestí je symbolem nerozhodnosti. Někdy nevíme, jestli jít nebo se obrátit. Podlehnout, nebo se zachránit. Přijít na to, kudy se vydat na rozcestí, je tajemství, na které si každý musí přijít sám,“ poodhaluje téma skladby její autor Michal Hrůza a Olga Königová s úsměvem dodává: „S Michalem nás seznámil společný kamarád a z této spolupráce mám vážně radost. Nejvíc mě baví refrén písně, v tom místě se to vždycky hezky rozsvítí. Baví mě, jak naše hlasy zní dohromady a těším se, až si na Zámcích dáme společnou premiéru naživo.“

  Koncertní šňůra s názvem Hrůza na zámku bude dosud největší tour v hudební historii Michala Hrůzy. Odstartuje 20. května na Státním zámku Sychrov, 27. května se Michal Hrůza s kapelou představí fanouškům na západočeském zámku Zbiroh, 3. června na Státním zámku Valtice a 17. června na Státním zámku Telč.

  Bohatým odpoledním programem pro celou rodinu, který startuje už ve 14 hodin, provede herec Marek Taclík. Hlavními hosty tour budou Mňága a Žďorp, Tata Bojs, Anna K., Thom Artway, Jan Budař a mladá talentovaná kapela Naděje.

  Výherci:

  Sára Myšková

  Martin Plechata

  Lucie Poustková

  Soutěžní formulář najdeš TADY.

  via GIPHY

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 17:44 čtvrtek 21. září 2017. Anketa je uzavřena.

  • 11
   SUPER
  • 11
   LOVE
  • 10
   LOL
  • 9
   WTF
  • 9
   FAIL
  • 9
   OMG

  Související