Lorde boduje s hitem Green Light! Nové album Melodrama vyjde 16. června!

15. března 2017 16:23
Singl „Green Light” ihned vynesl Lorde na Facebooku a Twitteru na vrchol celosvětového posluchačského zájmu, s neuvěřitelnými 2 miliardami impresí jen na samotném Twitteru během prvních 24 hodin.

ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER SI UŽÍVAL S DVANÁCTI MODELKAMI NA LUXUSNÍ JACHTĚ! CO MU HOLKY MUSELY DÁT?

Skladba byla v rozhlasové Top 40 v USA po svém zveřejnění nejpřidávanější skladbou a ve Velké Británii se ihned dostala do A-Listu na BBC Radio 1.

Lorde

Během týdne byla skladba streamována dvanáctmilionkrát a klip má nyní na YouTube přes 25 milionů zhlédnutí. O návratu Lorde mluví celý svět, včetně umělců jako Diplo, Katy Perry, Taylor Swift, Halsey, Charlie XCX a dokonce i herec Aaron Paul, známý z Breaking Bad novou skladbu i klip nadšeně pochválil. Naživo Lorde představila Green Light poprvé na Saturday Night Live v USA 11. března.

VIDEO: LORDE - GREEN LIGHT:

V roce 2013 se tehdy šestnáctiletá LORDE nenápadně, ale sebejistě stala hlasem generace se svým debutovým albem Pure Heroine.

Album získalo třikrát platinovou desku, prodalo se jej celosvětově 4 miliony, získalo dvě ceny GRAMMY® Awards, cenu BRIT a dalo fanouškům sedmkrát platinový singl „Royals” a následující čtyřikrát platinový „Team.”

Lorde

Dohlížela také na výběr hudby k filmu The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 a nahrála „Yellow Flicker Beat” jako hlavní singl.

Naposledy se vypravila do Evropy, když na přání rodiny Davida Bowieho vystoupila na 2016 BRIT AWARDS s úchvatnou poctou zesnulému umělci, který ji před časem popisoval jako „budoucnost hudby”. Lorde se svým novým albem dokazuje pravdivost jeho slov.

Jak se ti líbí pecka od Lorde - Green Light?
Hlasuj 135
HIT!
Hlasuj 121
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:23 čtvrtek 13. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • 16
  SUPER
 • 14
  LOVE
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL
 • 11
  WTF
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART