Poslední termín Zámeckého turné Michala Hrůzy s kapelou a hosty je tu!

13. června 2017 11:29
K oslavě 20 let na hudební scéně a nové autorské desce si zpěvák Michal Hrůza se svojí Kapelou Hrůzy nadělil v květnu a červnu koncertní turné po českých a moravských zámcích! Zbývá poslední termín!

ČTI TAKÉ: SORRY, BELIEBERS! PROČ NEBUDE JUSTIN BIEBER NA KONCERTECH ZPÍVAT DESPACITO?

Michal Hrůza a kapela Hrůzy

Vystoupení v prostorách zámků Sychrov, Zbiroh, Valtice a Telč doplní bohatý odpolední program pro celou rodinu, kterým provede herec Marek Taclík. Hlavními hosty tour jsou Mňága a Žďorp, Tata Bojs, Anna K., Thom Artway, Jan Budař a mezi ostřílenými jmény spřátelených kapel pak v roli supportu vystupuje kapela Naděje.

Michal Hrůza / Sám se sebou

„Mám radost, že se na našem turné na zámcích objeví kapely, které mám velmi rád. Mňága, kterou sleduji od samého začátku, Tata Bojs, které považuji za jednu z našich nejlepších kapel vůbec, Anna K., kterou znám spoustu let, i nový úžasný písničkář Thom Artway. Vystoupí i můj letitý kamarád Honza Budař a myslím, že návštěvníky koncertů potěší také nová kapela Naděje,“ říká Michal Hrůza, který také v květnu vydává po třech letech novou autorskou desku Sám se sebou. Na zámeckém turné zahraje Hrůza divákům jak skladby z nového alba, tak výběr z oblíbených starších písní.

Michal Hrůza / Olga Königová

Program jednotlivých koncertů bude koncipován jako jednodenní zážitkově-hudební a zároveň kulturně-historická akce pro celou rodinu. Zámecké areály se otevřou ve 14 hodin a na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Například v dětské zóně se nejmladší účastníci pod taktovkou centra Kidtown zúčastní projektu Škola Písničkou, během kterého si vyzkoušejí hru na rozličné hudební nástroje. Chybět nebude ani divadelní představení v podání Tomáše Měcháčka a jeho hereckých parťáků s názvem Sešli se tři a stalo se. Program bude poté pokračovat koncertními sety hudebních hostů Mňágy a Žďorp, Tata Bojs, Anny K., Thoma Artwaye a Jana Budaře, kteří se na zámcích prostřídají. Svůj prostor dostane i mladá hudební skupina Naděje.

„Naše fanoušky chceme pozvat do nevšedního prostředí českých a moravských zámků, kde kromě hlavního bodu programu mohou vyrazit i na prohlídku zámku a poté si užít v zámeckém parku doprovodné aktivity pro celou rodinu. Těšíme se na nádherná prostředí i zámeckou atmosféru. Je úžasné si na jediném místě zahrát a zároveň se osobně setkat a popovídat s lidmi, kteří dorazí,“ říká ke koncepci koncertů Michal Hrůza.

Hlavní večerní koncert Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy začne kolem 20 hodiny. Jako host s nimi vystoupí zpěvačka Olga Königová. „Snažil jsem se na každé desce udělat písničku s nějakou zpěvačkou. Vedle Lenky Dusilové, Anety Langerové, Katky Knechtové a Kláry Vytiskové se mi podařilo oslovit Olgu Königovou z kapely Ille, která se mnou nazpívala píseň Rozcestí,“ vysvětluje Michal Hrůza.

Koncertní šňůra s názvem Hrůza na zámku je dosud největší tour v hudebních dějinách Michala Hrůzy a jeho kapely. 17. června ještě stihnete koncert na Státním zámku Telč, tak si ho nenechte ujít!

Předprodej vstupenek na koncerty v rámci turné Hrůza na zámku zajišťuje Ticketportal.

Vstupenky pro rodiny s dětmi a ZTP/P jsou za zvýhodněnou cenu. Děti do 150 cm mají vstup zdarma. Více informací na www.michalhruza.cz

FB: Michal Hrůza

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:29 středa 11. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 8
  SUPER
 • 7
  FAIL
 • 6
  LOL
 • 6
  OMG
 • 6
  LOVE
 • 5
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART