Kryštof slaví 25. narozeniny nejveselejší písní v historii kapely! HIT NEBO SHIT?

2. června 2017 9:19
Před dvěma lety vydala kapela úspěšnou desku Srdcebeat, její frontman Richard Krajčo oslavil narozeniny, a navíc naplno odstartovaly oslavy čtvrtstoletí Kryštof na hudební scéně!

ČTI TAKÉ: NEUVĚŘÍTE, JAKOU HUDBU POSLOUCHÁ V AUTĚ DJ A PRODUCENT PSH MIKE TRAFIK!

Kryštof

K této příležitosti kapela vypouští do světa videoklip a singl Šňůry, jenž se spolu s dalšími třemi novými písněmi objeví na best of albu s názvem „25“ (vychází 23. června 2017). Videoklip, který k písni vznikl, bude pro většinu diváků velkým překvapením!

„Šňůry jsou v podstatě milostná píseň, píseň o odevzdání a tomu odpovídá i klip, směje se Richard Krajčo a hned upřesňuje: „Karin (Babinská) tedy vlastně jen zapla kamery a natočila jeden z významných okamžiků našeho společného života.“

Kryštof - Šňůry:

Ve videoklipu, jenž náladu písně o štěstí, lásce a radosti podtrhuje, vystupují vedle členů kapely také přátelé, kamarádi a kamarádky Richarda s Karin. „Je fajn vědět, že máme tolik skvělých přátel, co se nebojí udělat si ze sebe legraci!“ dodala ke klipu režisérka Karin Babinská.

Singl Šňůry kapela natáčela během letošního jara v New Yorku s producentem Yaronem Fuchsem, s kterým spolupracovala i na multiplatinové desce Srdcebeat. O zvuk se postaral několikanásobný držitel Grammy Neil Dorfsman. Kryštof k nahrávání přizvali také mladého producenta Ondřeje Fiedlera, jenž stojí za oceňovaným albem Lenny - Hearts či aktuálním rádiovém hitem Když nemůžeš, tak přidej skupiny Mirai.

Šňůry jsou první letošní hudební ochutnávkou, kterou Kryštof pro posluchače k 25. narozeninám přichystali. Kapela přislíbila, že na best of albu „25“ se dočkají dalších třech kousků. Oficiální vydání alba je naplánováno na pátek 23. června 2017 a album vydává společně label kapely Independent Richmond Production a Universal Music.

Užít si Šňůry a další nové skladby naživo budou moci fanoušci 16. a 17. září na velkolepém koncertě Kryštof na Strahově na Stadionu Evžena Rošického.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:19 sobota 30. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 31
  LOVE
 • 15
  WTF
 • 14
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART