Katy Perry představila nový singl a oznámila termín nového alba!

15. května 2017 16:20
Americká zpěvačka Katy Perry se počátkem roku vrátila do éteru díky chytlavé popové písni Chained To The Rhythm a zároveň přes sociální sítě svým fanouškům několika fotkami ze studia vzkázala, že pracuje na nové desce. Nové album vyjde už 9. června a ponese název Witness. Čekání se Katy Perry rozhodla zkrátit novým singlem Bon Appétit.

ČTI TAKÉ: HARRY STYLES MÁ ZA SEBOU SVŮJ ÚPLNĚ PRVNÍ SÓLO KONCERT!

Katy Perry

Zmiňovaná popová píseň s nádechem diska i trapu vznikla opětovně v produkci osvědčené dvojice Max Martin a Shellback, kteří stojí i za předchozím hitem. Velmi milým zpestřením je host v podobě amerického hip hopového tria Migos, které můžeme slyšet v druhé polovině písně.

Katy Perry - Bon Appétit (Official) ft. Migos:

Zpěvačka se zároveň rozhodla, že v souvislosti s novým singlem Bon Appétit bude fanoušky a veřejnost pořádně šokovat.

K písni tak vzniklo hodně provokativní video, kde se Katy Perry proměnila v pokrm a sama sebe nechala uvařit. Aby bylo všem jasné, že jde pouze o nadsázku a recesi, zahrál si v klipu i uznávaný korejsko-americký šéfkuchař Roy Choi.

A jak se zdá, záměr se povedl. Jen za první den song nasbíral téměř 15 milionů zhlednutí, což je jeden z nejlepších výsledků za poslední několik měsíců. Určitě si video nenechte ujít!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:20 úterý 12. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 46
  LOVE
 • 18
  FAIL
 • 14
  SUPER
 • 12
  WTF
 • 11
  LOL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART