Kapela POETIKA představuje po hitu Zkouším žít další singl! Hit nebo shit? Hlasuj!

1. prosince 2016 16:36
Trojice mladých hudebníků z Vysočiny, která se stala příjemným překvapením české hudební scény roku 2016, přichází po nevídaném zásahu svého debutového singlu ZKOUŠÍM ŽÍT s očekávaným druhým songem KAŽDOU VTEŘINOU, kterému rovněž nechybí hitové ambice.

ČTI TAKÉ: DIVOKEJ BILL VZKAZUJE: „NOVÉ ALBUM VYDÁME NA JAŘE A VYRAZÍME NA TURNÉ!“

Videoklip k písni za pouhé dva týdny překročil hranici 200 000 zhlédnutí na YouTube.

„Chtěli jsme tématicky navázat na song Zkouším žít, ale hudebně ho pojmout trochu jinak, protože bychom nechtěli kopírovat pouze jednu šablonu. Myslíme, že pro spoustu lidí to bude překvapení“ zaznělo od kluků z Poetiky.

POETIKA - KAŽDOU VTEŘINOU:

Kapela k singlu představuje rovnou videoklip, který se natáčel v průběhu letošního podzimu na Zvíkovském mostě a v jeho okolí. Raper Eduard Rovenský dodává: „Scény jako nástup na vratkou korbu auta a jízda po úzkém mostě by měly být paralelou k začátku naší hudební cesty.“

Poetika

Každou vteřinou je další nadějný hit, kterým kapela Poetika dokazuje, že její tvůrčí potenciál bude výrazně větší, než by se někomu mohlo zdát. Megahit Zkouším žít se řadu měsíců držel v předních příčkách hitparád a stal se jednou z nejhranějších českých písní (4. místo hitparády IFPI). Na YouTube zaznamenal přes 2 200 000 zhlédnutí a stal se nejhranějším videoklipem na TV Óčko.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:36 pátek 31. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • 137
  SUPER
 • 31
  LOVE
 • 18
  LOL
 • 18
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 16
  OMG
Foto

P69e38p12e V90a70l79i74š

Je to pecka! R^

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART