Kapela Instinct představuje letní singl Medzitým i s videoklipem!

7. července 2016 11:19
„Ja žijem aj keď spím“ zpívá Instinct ve svém novém singlu s textem Daniela Heviera.

Krátce po singlu Na život a na smrť, který se poslední čtyři měsíce hraje ve většině slovenských rádií, představuje kapela z Prahy singl nový. „Tentokrát jsme změnili téma a konečně máme i píseň, která není o lásce“, říkají členové kapely. Píseň je o životě, o tom jak je rychlý a kolik obsahuje momentů, které si ani nestíhame uvědomovat.

Instinct - Medzitým

Skladba má velmi energické tempo, aby podtrhla rychlost života. „Na písni jsme průběžně pracovali skoro dva roky a stále jsme s hudbou nebyli úplně spokojeni. Do studia jsme šli s pokorou, ale díky producentovi Randymu Gnepovi jsme za čtyři nahrávací dny ze sebe vydali víc, než jsme čekali a výsledek nás opravdu těší“, komentuje kapela.

Videoklip natočil známý slovenský režisér videoklipů Laco Rychtarik. “Dostal od nás nelehký úkol, připravit a natočit videoklip za 2 týdny. Píseň se mu líbila, tak se do toho pustil a myslíme si, že odvedl vynikající práci.”

Kapela, jejímiž zakládajícími členy jsou zpěvák Lukáš Ciho, kytarista Miro Maršík a bubeník Ondřej Simon se poznala v Praze přes inzerát. Dnes se skládá ze čtyř členů, na basovou kytaru hraje Martin Havelka. Nedávno podepsala smlouvu s vydavatelstvím Warner Music Czech Republic a dnes už není tajemstvím, že se příští rok dočkáme jejich debutového alba.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:19 pátek 4. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 28
  SUPER
 • 13
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL
 • 8
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART