Diskuse k článku

Chatuj s mladým youtuberem Zachym!

Hostem pondělní Mixxxer show bude jeden z nejmladších youtuberů u nás Zachy. A od 15:35 bude odpovídat i na vaše dotazy tady na chatu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

E23l61í71í42s 10S30t96e77j80s83k67a79l35o34v32á 8667556243402

Ahoj..jako každého jiného youtubera tě neznám, ale i přes to mám jednu otázku. Čím se chceš živit až budeš velký? Pokud chceš odpovědět, že jako youtuber, tak to mi ani odpovídat nemusíš, páč mi přijde že vy "youtubeři" máte větší starosti s tím, zda vaše video vidělo 10.000 nebo 50.000 lidí, než aby jste svůj čas zužitkovali, třeba právě na učení. (teď tím myslím young youtuber, kteří se skoro ještě nenaučili číst a už mají své profily youtube). ;) Osobně si myslím, že život je mnohem víc, než jen natáčet videa a dřepět u videí, co tě vlastně ani nic nenaučí, kromě toho jak správně utvořit video. Znáš třeba stavění bunkrů támhle někde v lese? Nebo znáš třeba, co to je "zvonka hra" na sídlišti? Nebo hraní si na dobyvatele? Udělal jsi ze sebe jen komerční dítě, které ani neví, co se kolem něho ve světě děje a co všechno má k dispozici od samotného světa a života. Díky a ahoj ;)

+1/−1
17.10.2016 12:16