AQUABABES 2017 PŘEDSTAVUJÍ SVŮJ PRVNÍ SINGL A VIDEOKLIP. HIT NEBO SHIT? HLASUJ!

19. května 2017 9:13
Tak už je to zase po roce tady! Co říkáš na tenhle počin? Jak se to holkám letos povedlo? Podívej se a hlasuj v anketě...

ČTI TAKÉ: MILEY CYRUS TVRDÍ: „SONG KATY PERRY I KISSED A GIRL JE O MNĚ!“

Aquababes 2017

Mária, Stiliana, Markéta, Petra a Tereza – to jsou AquaBabes pro rok 2017!

Jejich nová píseň s názvem Tvoje múza nepostrádá hitové ambice a videoklip, při jehož natáčení strávily více času ve vzduchu než na zemi, také stojí za pozornost! Svým počinem navazují na tři úspěšné hity předešlých sestav – Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další.

AquaBabes 2017 - Tvoje múza:

„Nahrávání singlu, natáčení klipu i profesionální focení jsme si moc užily! Všemu předcházely intenzivní přípravy – prošly jsme změnou vizáže, stylingem, tréninky choreografie i cvičením s kaskadéry, kteří nás učili ‚létat‘.

Občas to byla pořádná dřina, je to pro nás ale jedinečná zkušenost, kterou bychom jinde těžko získaly. S výsledkem jsme nadmíru spokojené a doufáme, že se bude písnička spolu s klipem líbit,“ přejí si Mária, Stiliana, Markéta, Petra a Tereza.

Videoklip k písni Tvoje múza je zatím nejvýpravnější podívanou, kterou AquaBabes natočily. Za námětem stojí španělský režisér Eduardo Vieitez. Vzniku videoklipu předcházela intenzivní příprava s kaskadéry i choreografy. „Natáčení bylo po technické stránce náročnější, ale dívky neztrácely dobrou náladu a pozitivní energii. Je v nich správná kombinace talentu, krásy a nezbytné pokory. Držím jim palce v budoucí kariéře a doufám, že se českým divákům bude naše společná práce líbit,“ zaznělo od Vieiteza.

via GIPHY

Zájem o to stát se součástí talentové platformy AquaBabes je rok od roku větší. Letošní AquaBabes byly po celý čas příprav i samotného natáčení v rukou těch nejpovolanějších odborníků. Ať už šlo o profesionály z hudebního vydavatelství Universal Music, v módním průmyslu žádaného stylistu Petera Tistana či uznávaného kadeřníka Martyho Tyla. O profesionální fotografie se postaral Matúš Tóth.

„Máme upřímnou radost, že jsme součástí AquaBabes. Za pár měsíců jsme se naučily tolik věcí a poznaly takové množství inspirativních lidí, že z toho budeme ještě dlouho čerpat. A navíc nás to vážně baví, což je i z videí, která natáčíme, snad cítit,“ shodují se sympatické AquaBabes 2017, jež se naživo poprvé představí naživo 17. června 2017 na Staroměstském náměstí.

Jak tě baví novinka od Aquababes?
Hlasuj 137
HIT!
Hlasuj 293
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:13 sobota 16. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 54
  FAIL
 • 21
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 13
  LOL
 • 12
  OMG
 • 12
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART