Aktivujte si nový vzhled Facebooku, navíc s podporou tmavého režimu

14. dubna 2020 15:55
Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Na novinky našlapaný díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Není žádným tajemstvím, že Facebook v uplynulých měsících pracoval na novém designu, jehož součástí je i možnost přepnutí do tmavého režimu. Už na začátku roku sociální síť nový grafický kabátek umožnila aktivovat vybraným testerům, nicméně nyní jej postupně zpřístupňuje pro všechny.

Facebook

Nemusíte se ale bát, nové rozložení Facebooku se vám (zatím) neaktivuje automaticky, ale můžete se do něj přepnout sami. Je také dobré vědět, že Přepnutí do nového kabátku a tmavého režimu se zatím týká čistě webové verze Facebooku, nikoliv mobilní aplikace. Do té by podpora tmavého tématu měla dorazit později.

Hra

Pro ty, co nemají PC ani konzole a doufali, že si jednou zahrají (zejména na počítačích) populární multiplayerový hororový titul Dead by Daylight i na svých smartphonech, máme dobrou zprávu. Hra na mobilní zařízení skutečně vyjde, konkrétně se tak stane 16. dubna. Více vám o téhle herní novince prozradíme v dnešním díle pořadu SMARTmania.

Máme pro vás také podrobnou recenzi smartphonu Huawei P40 Pro, test herní služby GeForce Nowči elektromobilu MINI Electric.

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:55 středa 12. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 22
  WTF
 • 20
  LOL
 • 20
  OMG
 • 20
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 18
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART