Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • AQUABABES 2017 PŘEDSTAVUJÍ SVŮJ PRVNÍ SINGL A VIDEOKLIP. HIT NEBO SHIT? HLASUJ!

  19. května 2017 9:13
  Tak už je to zase po roce tady! Co říkáš na tenhle počin? Jak se to holkám letos povedlo? Podívej se a hlasuj v anketě...

  ČTI TAKÉ: MILEY CYRUS TVRDÍ: „SONG KATY PERRY I KISSED A GIRL JE O MNĚ!“

  Aquababes 2017

  Aquababes 2017

  Mária, Stiliana, Markéta, Petra a Tereza – to jsou AquaBabes pro rok 2017!

  Jejich nová píseň s názvem Tvoje múza nepostrádá hitové ambice a videoklip, při jehož natáčení strávily více času ve vzduchu než na zemi, také stojí za pozornost! Svým počinem navazují na tři úspěšné hity předešlých sestav – Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další.

  AquaBabes 2017 - Tvoje múza:  „Nahrávání singlu, natáčení klipu i profesionální focení jsme si moc užily! Všemu předcházely intenzivní přípravy – prošly jsme změnou vizáže, stylingem, tréninky choreografie i cvičením s kaskadéry, kteří nás učili ‚létat‘.

  Občas to byla pořádná dřina, je to pro nás ale jedinečná zkušenost, kterou bychom jinde těžko získaly. S výsledkem jsme nadmíru spokojené a doufáme, že se bude písnička spolu s klipem líbit,“ přejí si Mária, Stiliana, Markéta, Petra a Tereza.

  Videoklip k písni Tvoje múza je zatím nejvýpravnější podívanou, kterou AquaBabes natočily. Za námětem stojí španělský režisér Eduardo Vieitez. Vzniku videoklipu předcházela intenzivní příprava s kaskadéry i choreografy. „Natáčení bylo po technické stránce náročnější, ale dívky neztrácely dobrou náladu a pozitivní energii. Je v nich správná kombinace talentu, krásy a nezbytné pokory. Držím jim palce v budoucí kariéře a doufám, že se českým divákům bude naše společná práce líbit,“ zaznělo od Vieiteza.

  via GIPHY

  Zájem o to stát se součástí talentové platformy AquaBabes je rok od roku větší. Letošní AquaBabes byly po celý čas příprav i samotného natáčení v rukou těch nejpovolanějších odborníků. Ať už šlo o profesionály z hudebního vydavatelství Universal Music, v módním průmyslu žádaného stylistu Petera Tistana či uznávaného kadeřníka Martyho Tyla. O profesionální fotografie se postaral Matúš Tóth.

  „Máme upřímnou radost, že jsme součástí AquaBabes. Za pár měsíců jsme se naučily tolik věcí a poznaly takové množství inspirativních lidí, že z toho budeme ještě dlouho čerpat. A navíc nás to vážně baví, což je i z videí, která natáčíme, snad cítit,“ shodují se sympatické AquaBabes 2017, jež se naživo poprvé představí naživo 17. června 2017 na Staroměstském náměstí.  Jak tě baví novinka od Aquababes?


  Související