Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Za týden ožije Skalice (SK) adrenalinem!

  19. června 2014 10:31
  Na Batově kanálu ve Skalici se 28.6 uskuteční největší festival zaměřený na extrémní sporty. Brány Music festu se otevřou už ve 13:00.

  Program bude opravdu bohatý. Celý den budou probíhat freestyle exibice snad všech extrémních sportů, na které si vzpomenete. Účast potvrdili ti nejlepší jezdci jako například Ondřej Záruba, Matěj Česák, Martin Koren a spousty dalších.

  Nebudou chybět  25 metrové skoky v podání freestyle motocrossu, dvojitá max rampa, exibice dirt riderů, wakeboard exibice, stunt riders show a další…

   

  A pozor, pecka! Adrenalin v krvi si budou moci vyzkoušet I návštěvníci festivalu pod dohledem profesionálních riderů.

  Po tomto skvělém dni plné extrémních sportů  čeká na návštěvníky noční exibice v rampě a koncerty EKTORA, KONTRAFAKT, ZOČI VOČI, SAPARE AUDE a Djs Lucky boye a Akvamena!

   

  Takže 28. června se vidíme ve Skalici na Music Festu, kde to ožije ne jen adrenalinem ale i pořádnou party!

   

   

  Program:

   

  -     FREESTYLE MOTOCROSS SHOW –neskutečná show plná adrenalinu a spáleného benzínu v podání Matěje Česáka, Martina Korene, a Ondřeje Záruby.

   

  -     MAX RAMP –jediná mobilní a zároveň největší Max rampa ve střední ecropě bude mít premieru právě na MUSIC FESTU! VSA XTREME team se postará o pořádnou show, workshopy a soutěže. Dorazí riders jako David Janáč, Erik Figar, Patrik Fafek, Jan Hanzlík a neskutečný skateboard rider Marek Čejchan, který to v rampě rozpálí!

   

  -     BMX/ MTB SHOW – nebude chybět samozřejmě ani MTB show, na kterou nám potvrdili účast jezdci jako Jakub Benda, Filip Baník a Aďo Bujalko. Z MTB scény dorazí Jakub Rusňák, Roman Pichnarčík, Marek Kriza a Ondřej Krčmář.

   

  -     HAPPY END STREET ZONE - skate / bmx street zone pro každého kdo si chce zajezdit a vyzkoušet si nové sporty, naučit se nové triky a užít si den naplno!

   

  -    STUNTRIDERS SHOW – Přivítáme aktuálního mistra Slovenska Tomáše Totha a jeho kamaráda Zdeňka Rybara, kteří rozpálí asfalt na bod varu na svých strojích! Návštěvníci se můžou těšit na různé exhibice a zapojí se do soutěží spolu s jezdci.

   

  -      WAKEBOARDING -  jezdci na Baťově kanále ukážou několik exhibicí plných salt, jibbů a spousty dalších triků, které budou provádět pomocí navijáků a speciálně postaveného wakeparku na Baťově kanále! Dorazí jezdci ja Kornas Bogdan, Jakub Zalejský, Lukáš Souhrada a Tomáš Schindler. Vidíme se na vodě!

   

  -     SNOWBOARDS.cz ZONE– V této zóně si budou moci návštěvníci zapůjčit longboard a pod dohledem instruktorů se naučit správně ovládat longboard.

  Nebude chybět ani chill zona a indboardy.

   

   

  -      Doprovodné soutěže v MONSTER ENERGY ZONE , COCA COLA ZONE a zónách našich partnerů  OAKLEY, DVS, NEFF, SNOWBOARDS.cz atd.

  Doražte se s námi odvázat!

   

   

  Více info najdete na:

   

  Facebookfb.com/musicfestskalica

  Instagram: MUSICFESTSKALICA

  Předprodej: http://www.ticket-art.sk/festivaly/music-fest-extreme-sports-edition-9583/

  Email: gabriela.mackanicova@gmail.com

  Související