Meet&Deal přichází v letním kabátu s novými partnery a v nových prostorech

22. dubna 2024 13:11
Nejvýživnější networking v Česku bude mít již třetí pokračování. Meet&Deal se zaměřuje na uzavírání „dealů” mezi špičkami české e-commerce, influencery, oborovými specialisty a všemi dalšími, kdo zavítají na tento event. Oproti prvním dvěma ročníkům přichází celá řada změn. Tou největší je přívlastek Summer Edition a tedy nádech léta.

Meet&Deal

Zatímco první dva ročníky Meet&Deal se konaly v „sezóně“, Summer Edition má za cíl navodit letní atmosféru a připravit návštěvníky na léto, kdy mnoho eventů neprobíhá. I v tomto ohledu vybočuje Meet&Deal z řady. „O Meet&Deal je čím dál větší zájem, rozhodl jsem se proto nečekat na podzim, kdy plánuji vol3, a organizuji Summer Edition ještě před létem. Cílem akce je hlavně networking – potkat se se zajímavými lidmi a domluvit případně spolupráce u dobrého pití, jídla a muziky. Oproti předchozím eventům bude Summer Edition začínat o něco později a celá akce bude malinko uvolněnější,“ říká k netradičnímu pokračování Meet&Deal organizátor eventu André Kohout.

Meet&Deal

Meet&Deal Summer Edition se koná 25. června od 17 hodin v Město Moře v Praze. Tento prostor bude nejen hostit samotný event, ale také připraví catering včetně grilovačky na své zahrádce. O míchané drinky se již potřetí v řadě postará se svými barmany Alkohol.cz.

Můžete se těšit na zajímavé hosty mezi návštěvníky. Už teď víme, že si akci nenechá ujít například Jakub Kantor z Kantor studia, Yvonne Mueller ze SYMBIO nebo například Veronika Blažková z ÓČKO TV. Právě ÓČKO se stává jedním z hlavních partnerů Meet&Deal a jejich doménou nebude nic jiného než zábava.

„Jsem rád, že se mi podařilo navázat spolupráci s ÓČKEM, protože to zase posouvá úroveň organizace o level výš. Mohl bych vám prozradit detaily jejich plánů, ale nechte se překvapit. Bude to zábava. Mimochodem do Město Moře se také vejde méně lidí než u předchozích ročníků, tak nepropásněte svou vstupenku,“ láká na závěr André Kohout. Na první Meet&Deal přišlo bezmála 150 lidí, na vol2 už to bylo celých 200. Vstupenku pořídíte pouze na webu https://www.meetdeal.cz/.

Meet&Deal

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART