SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na nový thriller Neviditelný!

3. března 2020 10:58
Už ve čtvrtek jde do kin film Neviditelný, který se inspiroval legendárním monstrem studia Universal. Oživuje legendárního hororového antihrdinu a nabízí hodně temný příběh, který vás nenechá ani na chvíli vydechnout.
Neviditelný

Když Cecilia (Elisabeth Moss, hvězda seriálu Příběh služebnice) pochopila, že chodí s psychopatem, bylo už pozdě. Izolovaná v luxusním sídle majetnického vynálezce si uvědomí, že má li přežít, musí utéct. To se jí podaří, a když se od expartnerova právníka dozví, že ten její odchod neunesl a spáchal sebevraždu, po letech se může znovu konečně svobodně nadechnout. Navíc je bohatá, protože bývalý přítel jí asi ve zvráceném gestu odkázal obrovský majetek. Tak proč je i dál tak neklidná? Proč má pořád nervy na pochodu? Proč se kolem ní dějí věci, jež nedokáže vysvětlit a které mají čím dál děsivější průběh a důsledek? 

Existují jen dvě alternativy. Buď se Cecilia regulérně zbláznila, nebo se v její blízkosti pohybuje někdo, kdo je doslova neviditelný a má jediný cíl – připravit ji o všechno, na čem jí v životě kdy záleželo. Jenže jak můžete bojovat s protivníkem, kterého nevidíte a který možná navíc existuje jen ve vaší hlavě?

To se dozvíte už od čtvrtka v českých kinech. Víc o filmu najdete zde.

S Óčkem nyní můžete vyhrát vstupenky do multikina. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 středa 1. července 2020. Anketa je uzavřena.

 • 20
  WTF
 • 18
  LOL
 • 17
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 16
  FAIL
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART