VYHRAJ FOŤÁK INSTAX MINI 9! JAK? SDÍLEJ FOTO NA INSTAGRAMU A BUĎ NEJLEPŠÍ!

9. června 2017 15:38
INSTAX YOUR LIFE. Zachyť své zážitky s INSTAXEM! Tenhle foťák je hodně zábavná věcička, která dokáže udělat okamžitou fotku s jedinečnou atmosférou. A ty ho teď můžeš vyhrát!

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Instantní fotoaparát INSTAX zachytí kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie velikosti kreditní karty. Je ideální pro jakoukoli party, festivaly, akce a výlety, umožňující zachytit jedinečný moment na zábavné retro obrázky jednoduše za pochodu.

Vyber si z pěti trendy barev, které byly navrhnuty tak, aby oslovily širokou škálu mladých, začínajících fotografů se smyslem pro design.

FUJIFILM INSTAX MINI 9

S Instax mini 9 si teď můžeš užít i focení selfies! Díky zrcátku vedle objektivu tak můžeš zkontrolovat kompozici fotky. Navíc má i makro předsádku pro focení z blízka, kdy můžeš fotografovat od vzdálenosti již 35cm od objektu. To musíš mít!

FUJIFILM INSTAX MINI 9

Soutěž na Instagramu s #ockoinstaxteam a každý týden vyhraj jeden Instax mini 9!

JAK NA TO? Od 29. 5. do 26. 6. můžeš každý týden sdílet na Instagramu své fotky na zadané téma! Pokračujeme dalším týdnem a nové téma soutěže startuje už v pondělí 12. 6., tentokrát s mentorem tohoto kola - MatYesem! Jaké je jeho téma? Party, akce, mejdany!

Máš fotku, se kterou se chceš pochlubit a zařadit se tak do soutěže o skvělej foťák INSTAX MINI 9? Na nic nečekej a nasdílej své foto na Instagramu s hashtagem #ockoinstaxteam! Matěj vybere po týdnu nejlepší fotku na téma Zvířátka a určí, kdo získá INSTAX MINI 9! Vyhlášení vítěze proběhne vždy v přímém přenosu v pondělní Mixxxer show na ÓČKU a na webu ocko.tv. Držíme vám palce!

www.fujifilm.cz

instagram.com/ockotv

#snahaByla

Příspěvek sdílený Matěj Dvořák (@tomygunrock),

Vítězkou minulého kola a novou majitelkou skvělého foťáku Instax Mini 9 určila mentorka Shopaholic Nicol Petru Švachovou, která se do soutěže zapojila s touhle super fotkou! Gratulujeme!

POZOR! V případě, že výherce do čtrnácti dnů nezareaguje na naše zkontaktování a nezašle svou adresu, na kterou mu má být poslána výhra, nárok na tuto výhru zaniká.

Travel is the only thing you buy that makes you richer. #ockoinstaxteam

Příspěvek sdílený Petra Švachová (@petra.svachova),

INSTAX

Fotogalerie

FUJIFILM Instax Square SQ10

FUJIFILM Instax Square SQ10

FUJIFILM Instax Square SQ10

MILUJEŠ FOCENÍ? CHCEŠ JEŠTĚ VÍC?

VYJÁDŘI SVOJI KREATIVITU S INSTAX SQUARE!

Zachyť jedinečné okamžiky na nový čtvercový formát. Instax Square SQ10 je první instantní fotoaparát čtvercového formátu s hybridní technologií!

Instax přichází s převratným modelem, který dokáže kreativně upravovat fotografie před vytisknutím nového čtvercového formátu fotografie. Model SQ10 je první hybridní přístroj řady instax vybavený digitálním obrazovým snímačem a technologií pro digitální zpracování obrazu. Nový systém posouvá kvalitu aparátů instax mnohem dále a fotografům umožňuje přidat kreativní a umělecké vyjádření do jejich fotografií.

Zdokonalené funkce pro zachycení snímků dávají modelu SQ10 bezkonkurenční možnosti vlastního nastavení a jednoduchého ovládání pomocí LCD displeje a ovládacího kolečka a tlačítek na zadní straně fotoaparátu. Nejnovější přírůstek do modelové řady instax tak dokáže velmi snadno zachytit širokou škálu snímků přesně podle představ fotografa.

Vyjádři svoji kreativitu pomocí hlavních funkcí nového SQ10. Vyber si z deseti odlišných barevných filtrů, uprav saturaci fotky, nastav si vinětaci s různou intenzitou světla na okrajích záběru nebo si uprav jas. Dodej své okamžité fotce umělecký záměr, tak jak to znáš z Instagramu.

Nový čtvercový formát fotografie s poměrem stran 1:1 dodá umělecký rozměr každému záběru, portrétu i krajině. Instax square chceš mít pořád u sebe!

www.fujifilm.cz

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:38 sobota 7. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 12
  SUPER
 • 12
  LOVE
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  OMG
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART