Víme, proč je milujeme! 7 věcí, které nás o vztazích naučil seriál Přátelé!

28. července 2021 12:41
Seriál Přátelé prostě milujeme. Naučil nás mnohé o vztazích, o lásce i přátelství. Pojďte se podívat na 7 zásadních věcí... Sedm, sedm, sedm!
1/8

Přátelé se stali kultovní show a snad každý s napětím sledoval, jak to dopadne s Rachel, Monicou, Pheobe, Joyem, Rossem a Chandlerem. Populární seriál je nejen plný epických momentů, ale také nás naučil spoustu věcí nejen o lásce a vztazích, ale také o přátelství.

Co nás naučil seriál Přátelé o vztazích?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:41 čtvrtek 25. listopadu 2021. Anketa je uzavřena.

 • 42
  LOL
 • 37
  SUPER
 • 37
  FAIL
 • 32
  OMG
 • 32
  LOVE
 • 31
  WTF
Foto

N11e65l44s15o90n T20u85c89k24e36r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART