Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • TOP 10 epických zbraní superhrdinů!

  9. února 2016 13:39
  Ty nejlepší zbraně superhrdinů by toužil vlastnit každý z nás... Které jsou ty úplně nej? Vybereš si?

  V minulém díle FILMSHOTU jsme se podívali na TOP 10 animovaných zloduchů! Dneska to pro změnu odnesly superhrdinské superzbraně!

  FILMSHOT sleduj na ÓČKU dnes večer (úterý 21:45) nebo v repríze pokaždé v neděli v 15:00!

  Žebříček TOP 10 zbraní superhrdinů:

  1. místo: Kdo se umístil na první místě zjistíš ve videu!

  2. místo: Wolverinovy drápy
  Na druhém místě jsou epesní drápy oblíbeného Wolverina. Tyto drápy jsou součástí jeho těla, které bylo během proměny vyztuženo kovem s názvem adamantium. Ten způsobuje, že jsou schopné proseknout jakékoliv jiné známé pevné materiály, kromě vlastního adamantia a štítu, který nosí Kapitán Amerika. Proto většina soubojů Wolverina probíhá tváří v tvář soupeři a pěkně zblízka. Jo a mimochodem ty drápy se vysouvají... Vrrr!
   
  3. místo: Thorovo kladivo
  Třetí místo obsadilo Thorovo mohutné kladivo, které má i své jméno - Mjolnir. Toto epické legendární kladivo slouží jako univerzální zbraň, která dokáže kromě obvyklých věcí také třeba vyvolat hurikán, navázat spojení s Thorovou domácí planetou a dokonce má i něco z vlastností bumerangu!
   
  4. místo: Spidermanův pavučinomet
  Proti zákeřné střele s dalekým doletem nemá žádný padouch šanci!

  5. místo: Jedy a nápoje Poison Ivy
  Šílená ochránkyně životního prostředí, nejlepší přítelkyně Jokerovy parťačky Harley Quinn, ale také sexy svůdkyně, dokázala svými omamnými jedy a nápoji zlomit a zmanipulovat už kdejakého hrdinu!

  6. místo: Chapadla Dr. Octopuse
  Dr. Otto Gunther Octavius, původně jaderný fyzik a geniální vědec, se stal obětí svých experimentů. Aby mohl manipulovat s radioaktivními materiály, sestrojil si čtyři kovová chapadla. Při jedné nehodě mu ale byla tato chapadla přitavena k páteři a vážně se mu poškodila psychika. Chapadla se stala živým organismem, který reaguje i na podvědomé doktorovy myšlenky, což jej činí velmi nebezpečným!

  7. místo: Zelený Prsten Moci od Green Lanterna
  Tento předmět je považován za nejmocnější předmět v DC Universe. Zelený Prsten Moci (Green Power Ring) umožňuje svému nositeli zhmotnit své myšlenky v konstrukt z tvrdého světla, který je limitovaný pouze sílou prstenu a nositelovou fantazií a představivostí. Slabé stránky prstene: Prsten nefunguje správně, když je jeho nositel pod vlivem drog, nebo jiných vlivů působících na psychický stav.

  8. místo: Světelný meč rytířů řádu Jedi a Sithů z Hvězdných válek
  Světelný meč (anglicky lightsaber) je futuristickou verzí klasického meče, která má místo kovové čepele proud jasně zářící bílé energie obklopené barevnou korónou. Samotný meč tvoří 30 cm dlouhý kovový jílec, který ukrývá zařízení emitující energetický paprsek čepele. Světelný meč je původním vynálezem, zbraní a symbolem rytířů řádu Jedi, ale převzali ho od nich i jejich protivníci, Sithové, kteří používají meče s rudou korónou.

  9. místo: Laso pravdy krásné Wonder Woman
  Wonder Woman dostala moc bohů k boji proti zlu ve všech možných formách. Vedle neuvěřitelných schopností, které se částečně podobají schopnostem Supermana vlastní například Laso pravdy, které způsobuje vyřknutí pravdivých slov z úst zrovna v lanu uvězněných. Díky svým náramkům navíc dokáže odrazit jakékoli střely... A to se někdy fakt hodí.

  10. místo: Batmanův Batmobil
  Vozidlo superhrdiny z města Gotham je doslova válečným strojem a se svými kulomety nedává svým nepřátelům žádnou šanci!

  Související