Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • SOUTĚŽ: ZJISTI, JAK VYBRAT PODPRSENKU PRO VELKÁ ŇADRA A VYHRAJ VOUCHER NA NÁKUP PRÁDLA!

  15. listopadu 2017 6:46
  SERIÁL: Do krajek! Jak vybírat podprsenku pro velká ňadra? Přestože velká ňadra představují pro každou ženu značnou zátěž, a je tak důležité, aby měly tu, která jim správně padne, i zde valná většina z nich netuší, jakou má správnou velikost!

  ČTI TAKÉ: JAK VYBÍRAT PODPRSENKU PRO MALÁ ŇADRA?

  Podprsenka s dokonale oblým tvarem perfektně drží a tvaruje i hodně velké velikosti.

  Podprsenka s dokonale oblým tvarem perfektně drží a tvaruje i hodně velké velikosti.

  Správně zvolený a pevný obvod je při výběru podprsenky nejdůležitější, protože drží značnou část váhy prsou, a nikoliv ramínka, jak se ženy mylně domnívají.

  Abyste zjistily správnou velikost své podprsenky, je nejlepší zajít do specializovaného butiku, kde vám prodavačky poradí. 

  VIDEO: DO KRAJEK! SLEDUJ VE STŘEDU OD 17:00:   Pokud se vám tam z nejrůznějších důvodů nechce nebo prostě jen nemáte čas (který byste si ale najít měly), pamatujte, že pod obvod by se vám neměly vejít více než dva prsty, košíčky že by měly správně pokrývat celé prso, takže nikde nesmí škrtit ani odstávat, a že byste měly začínat u volnějšího zapínání, protože podprsenka vždy trochu povolí, a pak byste ji měla volnou.

  Externí obrázek


  Při zkoušení podprsenky vždy zvedněte paže a ukloňte se. Obvod podprsenky musí přesně přiléhat k tělu. Pokud máte větší poprsí, je dobré vybírat měkčí kusy, které se snáze přizpůsobí tvaru ňader. Vhodné jsou nevyztužené nebo polovyztužené, které prsa dobře tvarují. Tyto podprsenky mají vyztuženou jen spodní část košíčků, zatímco horní část většinou tvoří krajka.

  Ženy s velkým poprsím by měly ideálně sáhnout po podprsence s pevnou kosticí, která bude prsa podepírat. Ale stejně důležitá jsou i ramínka – vybírejte určitě podprsenky se širšími ramínky, které netlačí, méně se zařezávají, ale navíc budou ještě držet váhu vašich prsou.

  Externí obrázek


  Pokud máte prsa asymetrická, což se u žen s velkými ňadry stává často, je podprsenku nutné vybírat podle většího prsu a do druhého košíčku dát vycpávku. Pozornost je třeba věnovat i ramínkům, která logicky budou jinak dlouhá – ideální je upravit si podprsenku před zrcadlem, abyste viděly, zda jsou vaše prsa položená ve stejné výšce.

  Obecně pak platí, že správná podprsenka drží ňadra výš než ta volná. Takže vypadají přitažlivěji a mladistvěji. Jejich váha se také lépe přenáší do jejího obvodu. A nevisí tolik na ramínkách, která se méně zařezávají do ramen. Ženy pak tolik nebolí i záda.

  Tak ať se líbíme – ale hlavně samy sobě!

  Vaše Kateřina Wohlmann Votavová
  modelka a poradkyně spodním prádlem
  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek!

  Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  Poukázka na prádlo Werso

  S Óčkem teď můžeš vyhrát poukaz na nákup luxusního prádla Werso.

  Werso

  Soutěžní formulář najdeš zde.


  Pořad DO KRAJEK sleduj na Óčko Star každou středu v 17:00 nebo v repríze v sobotu ve 12:40.

  DO KRAJEK

  DO KRAJEK

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 6:46 15. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 19
   LOVE
  • 17
   FAIL
  • 15
   SUPER
  • 13
   LOL
  • 13
   WTF
  • 12
   OMG

  Související