Soutěž: Vyhrajte hřeben Tangle Teezer a poznejte dokonalé vlasy!

20. srpna 2020 9:44
Ruku na srdce – pro koho představuje foukání vlasů noční můru? Obzvlášť pokud se snažíte vytvořit účes pomocí kartáče. Jestli se snažíte o objem, nebo spíše o rovné hladké vlasy, není nic horšího, než když se vám vlasy zamotají do kartáče a celá vaše snaha je v tahu.

Ikonické kartáče Tangle Teezer však letos představují svou novinku, která vás doslova zachrání! Nový kartáč Easy Dry & Go představuje revoluci ve foukání vlasů. Foukání s Easy Dry & Go je totiž tak snadné a rychlé, že už nikdy nesáhnete po jiném kartáči. Všechny, co už na foukání s kartáčem už dávno zanevřeli navíc potěší to, že s tímhle kartáčem to zvládne opravdu každý!

Easy Dry & Go má lehkou rukojeť, která snadno padne do každé ruky a díky patentované technologii štětin je proces foukání opravdu rychlý. Speciální vzduchové otvory urychlují proudění teplého vzduchu k vlasům. Kartáč si můžete vybrat v pastelové růžové, elegantní černé nebo oceánsky modré barvě.

Tangle Teezer

Při foukání vlasů s Easy Dry & Go neexistují žádná předepsaná pravidla, jenom vy rozhodujete o tom, jak s kartáčem budete pracovat! Výsledkem bude přirozený objem a hladké dokonale rovné a lesklé vlasy.

Na závěr pro vás máme skvělou zprávu: Tři z vás můžou vyhrát unikátní kartáč Easy Dry & Go! Odpověď nám pošlete do 27. srpna 2020 na email soutez@ocko.tv, heslo: Tangle Teezer. Hodně štěstí!

Soutěžní otázka:

Stačí, pokud odpovíte na soutěžní otázku: V kolika barvách je aktuálně dostupný kartáč Tangle Teezer Easy Dry & Go?

a) 3

b) 5

c) 9

Tangle teezer

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:44 pátek 18. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

 • 17
  OMG
 • 15
  WTF
 • 13
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 11
  FAIL
 • 11
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART