Soutěž: Vyhrajte filmový balíček z filmu Křupaví mazlíčci!

21. srpna 2020 11:52
Animované dobrodružství pro celou rodinu, kde hlavní roli hrají kouzelné sušenky, jaké by chtěl prostě každý. Vyhrajte filmový balíček od snímku Křupaví mazlíčci!

Sušenky mají tvar zvířátek a mají moc vás proměnit právě v to zvíře, které sníte. Křup křup, sníte sušenku ve tvaru lva, a je z vás lev! Najdete medvěda, a křup křup, je z vás medvěd! Když zdědíte cirkus na pokraji krachu, je krabice s takovými dobrotami přesně to, co potřebujete. Velká jízda může začít! Nápad animované komedie Křupaví mazlíčci zaujal řadu velkých hvězd a postavy pro původní anglické znění namluvili Emily Blunt, Danny DeVito, Ian McKellen, John Krasinski nebo Sylvester Stallone.

Křupaví mazlíčci

SYNOPSE

Co byste dělali, kdybyste dostali krabici sušenek ve tvaru zvířátek, které mají kouzelnou moc proměnit vás v jakékoli zvíře? Owen Huntigton žije pouze prací, jen těžko hledá čas na svou ženu a malou dcerku. A pak to přijde, Owen zdědí cirkus po svém strýčkovi. Tohle by mohla být šance na změnu, na dobrodružství a zábavu, na opravdový rodinný život. Malý cirkus je ale na pokraji krachu, nestíhá konkurenci obrovského zábavního řetězce, klauni, akrobati a další už jsou postarší a leccos je bolí.

Křupaví mazlíčci

Tohle dědictví se zdá být spíš prokletím a pohromou, ale pak Owen objeví starobylé tajemství strýčka Boba. Krabici s kouzelnými sušenkami, které mohou proměnit člověka ve zvíře. A najednou je tu plno zvířat, která tančí, zpívají a předvádějí akrobatické kousky - a pak se s pomocí sušenky znovu promění do lidské podoby. Nic jim nemůže zabránit v úspěchu a oživit zašlou slávu! Nebo ano? Je tady totiž ještě Horatio, zákeřný bratr strýčka Boba, který chce kouzelný cirkus jen pro sebe. A aby ho získal, je schopen udělat úplně cokoli.

Křupaví mazlíčci

Výtvarníkem filmu je Cartera Goodriche, který pracoval na animovaných filmech jako Ratatouille, Já, padouch nebo Hotelu Transylvania, spolurežisérem se stal Tony Brancroft jenž coby animátor pracoval na disneyovkách Lví král, Pocahontas, nebo Tarzan. Magie zafungovala i při obsazování hlasů kreslených postav. Emily Blunt, Danny DeVito, Ian McKellen, John Krasinski nebo Sylvester Stallone je výjimečná sestava. „Pak se stalo něco opravdu kouzelného. Emily a John přišli do studia pro první dialogy a šli mimo scénář. Bavili se, dělali vtipy, improvizovali. A já si uvědomil, že mám skvělé herce a musím je nechat hrát. Nakonec tedy všichni nejdříve namluvili své postavy a podle toho jsme pak dokončovali animaci,“ vzpomíná režisér a autor scénáře Scott Christian Sava. Více informací se dozvíte na bontonfilm.cz

Křupaví mazlíčci

Soutěží se o balíček, který obsahuje 2x lístek o multikina Cinestar a 2x balíček sušenek ve tvaru zvířátek (Kubík). Soutěž končí 27. srpna.

Soutěžní otázka:

Doplň jména tří herců, kteří namluvili animák v anglické znění.

a) Emily

b) Danny

c) Sylvestr

Nápovědu hledej na: http://www.bontonfilm.cz/krupavi-mazlicci/2853/

Správné odpovědi posílejte na email: soutez@ocko.tv, do předmětu napište Křupaví mazlíčci- soutěž. Do emailu napište svoje jméno, adresu a kontakt, ať víme, kam vám případnou výhru můžeme poslat!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:52 sobota 19. prosince 2020. Anketa je uzavřena.

 • 17
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 13
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART