Soutěž: Vyhrajte balíček od filmu Téměř dokonalá tajemství!

18. června 2020 18:21
4 muži, 3 ženy, sedm telefonů a nespočet tajností. Hra u které potřebujete zkušeného terapeuta. V kinech od 18.června

4 muži, 3 ženy, sedm telefonů a nespočet tajností.

Režisér bláznivých komedií „Fakjů pane učiteli“ a jejich tři hlavní tváře včetně představitele učitele se znovu sešli u jednoho filmu a natočili spolu jiskřivou komedii Téměř dokonalá tajemství. Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence.

Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? V kinech je nyní.Více o filmu najdete zde.

Téměř dokonalé tajemství

Soutěží se o balíček, který obsahuje 2x lístek do multikina a 1x společenskou hru EGO (Téměř dokonalá tajemství). Soutěž končí 28.6 ve 22:00.

Soutěžní otázka:

Kolik mužů se na večeři vyskytuje?

a) sedm

b) tři

b) čtyři

Správné odpovědi posílejte na email: soutez@ocko.tv, do předmětu napište Téměř dokonalá tajemství- soutěž. Do emailu napište svoje jméno, adresu a kontakt, ať víme, kam vám případnou výhru můžeme poslat!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:21 pátek 16. října 2020. Anketa je uzavřena.

 • 20
  SUPER
 • 20
  WTF
 • 20
  LOVE
 • 18
  FAIL
 • 18
  OMG
 • 16
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART