Soutěž: Vyhrajte balíček od filmu Lassie se vrací!

18. června 2020 17:49
Lassie, nejslavnější pes filmové historie, se vrací na plátna kin. A spolu s ní se vrací i úžasný příběh o nerozlučném přátelství chlapce a jeho dlouhosrsté kolie. V kinech od 18.června

Lassie, nejslavnější pes filmové historie, se vrací na plátna kin. A spolu s ní se vrací i úžasný příběh o nerozlučném přátelství chlapce a jeho dlouhosrsté kolie. Dvanáctiletý chlapec a jeho věrná psí kámoška Lassie jsou proti své vůli rozděleni a Lassie je převezena až na druhý konec země. Z nového domova ale uteče a vydává se na neuvěřitelně odvážnou, strastiplnou a někdy i zábavnou cestu zpátky.

Nejnovější zpracování vychází z původní povídky Erica Knighta, která stála na úplném počátku dlouhé historie Lassie. V kinech je nyní. Více o filmu najdete zde.

Lassie se vrací

S ÓČKEM můžete vyhrát  2xlístek do kina, 1x psí vodítko a 1x přívěsek ve tvaru kostičky s odpadkovými pytlíky. Soutěž končí 27. června ve 22:00.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje autor, který napsal povídku, ze které vychází námět?

a) J.K.Rowling

b) Eric Knight

b) Stephen King

Správné odpovědi posílejte na email: soutez@ocko.tv, do předmětu napište Lassie se vrací - soutěž. Do emailu napište svoje jméno, adresu a kontakt, ať víme, kam vám případnou výhru můžeme poslat!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:49 pátek 16. října 2020. Anketa je uzavřena.

 • 23
  SUPER
 • 20
  FAIL
 • 19
  OMG
 • 18
  LOL
 • 18
  WTF
 • 18
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART