SOUTĚŽ: Vyhrajte balíček k filmu Spider-Man: Daleko od domova

30. června 2019 23:44
Už 3. července bude v kinech další marvelovka. Spider-Man: Daleko od domova navazuje na události filmu Avengers: Endgame. Spider-Man musí čelit novým výzvám ve světě, který se navždy změnil. S Óčkem vyhrajte balíček k filmu, který obsahuje pouzdro na pas, pouzdro na kartu, organizér, lahev, samolepky a dva vouchery do kina.
Spider-Man: Daleko od domova

Ve snímku Spider-Man: Daleko od domova se Tom Holland vrací v roli našeho přátelského superhrdiny ze sousedství, který je po událostech filmu Avengers: Endgame nucen čelit zcela novým výzvám ve světě, jenž se navždy změnil. Film rozšiřuje hranice světa filmů o Spider-Manovi a Peter Parker v něm opouští své povědomé prostředí newyorské čtvrti Queens a vydává se do Evropy v rámci zamýšleného školního výletu – který se ale velice záhy proměňuje v jeho zatím největší výzvu a nejúžasnější dobrodružství vůbec.

S Óčkem můžete vyhrát nadupaný balíček k filmu, který kromě dvou vstupenek do kina obsahuje lahev, pouzdro na pas, pouzdro na kartu, organizér na sluchátka a samolepky.

Fotogalerie

Soutěžní formulář najdete zde.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:44 pondělí 28. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • 24
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 23
  FAIL
 • 22
  LOL
 • 22
  OMG
 • 21
  WTF
Foto

N98a47t41a23s18h28a A80l70v70a14r60a97d72o

Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART