SOUTĚŽ: VYHRAJ ZÁZNAM AKUSTICKÉHO KONCERTU SKUPINY CHINASKI!

30. listopadu 2016 18:31
Svůj historicky první akustický koncert odehráli Chinaski v rámci projektu Óčka - G2 Acoustic Stage. K mání je na speciálním dvojpacku obsahujícím CD i DVD a ty ho můžeš získat zadara.

Koncert proběhl loni na podzim ve vyprodaném klubu Retro Music Hall. Předcházelo mu dvouměsíční zkoušení pod taktovkou hudebníka Vlasty Redla.

„On byl takovým naším guru,“ vzpomíná zpěvák Michal Malátný na spolupráci s legendárním multiinstrumentalistou. Ten také vše přepsal do akustické podoby. „Oni prostě hledali někoho, na koho to celé svedou, když se to nepovede,“ procedil pod knírkem Redl.

Jako hosté se kromě Vlasty Redla představili i Marek Ztracený a Michal Hrůza. „Vytvořili jsme hodně zajímavé trio Malátný, Ztracený, Hrůza a budeme zpívat optimistickou písničku,“ smál se frontman Chinasek.

Stavila se také zpěvačka Bára Hosnedlová, která si s kapelou zazpívala Slovenský klín, ještě donedávna nejhranější skladbu českého éteru. V akustické podobě zazněly i hity jako Klára, 1. signální anebo závěrečná Vinárna u Valdštejna.

Booklet CD a DVD Chinaski G2 Acoustic Stage

Záznam tohoto jedinečného koncertu můžeš mít, když odpovíš na jednoduchou soutěžní otázku.

Pokud nevyhraješ, nezoufej a zamiř přímo sem, kde můžeš tento hudební skvost a super vánoční dárek pro všechny fanoušky kapely Chinaski zakoupit!

Výherci:

1. Kateřina Čelechovská

2. Martin Skala

3. Klára Šajtarová

Soutěžní formulář najdeš zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:31 čtvrtek 30. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • 21
  SUPER
 • 21
  LOVE
 • 15
  OMG
 • 14
  WTF
 • 14
  FAIL
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART