SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na koncert OVOCE, kde budou hosty SharkaSs, Pokáč a Volt!

10. října 2017 21:24
Už 18. října proběhne v pražském Futuru koncert skupiny OVOCE, která přizvala i řadu hostů. Těšit se můžete na skupinu Lola, Pokáče, SharkaSs nebo Volta ze skupiny UDG.

ČTI TAKÉ: DOKONALE ŠŤASTNÁ RODINKA! FOTBALISTA CHRISTIANO RONALDO SE POCHLUBIL TĚHOTNOU PŘÍTELKYNÍ A DĚTMI!

Ovoce

Skupina OVOCE vyráží na turné. Dopiju a jdu tour odstartuje už 13. října ve Spáleném Poříčí, poslední koncert se pak uskuteční 24. listopadu v Klatovech. Domácí pražský koncert proběhne 18. října ve Futuru.

Fotogalerie

A právě na ten můžeš vyhrát s Óčkem vstupenky.

Soutěžní formulář najdeš zde.

Potom se OVOCE chystá zavřít do studia a natočit novou desku, která vy měla vyjít na jaře 2018.

Na Dopiju a jdu tour tak OVOCE naposled zahraje staré songy. Jako speciální host s nimi jede skupina Lola a v každém městě se představí ještě jedna lokální kapela.

Lola

Na Dopiju a jdu tour zazní taky jedna doposud nezveřejněná novinka, kterou zatím fanoušci neměli možnost nikde slyšet. „Většina kapel to dělá tak, že buď vydají nějaký song na desce a pak k němu udělají klip, případně zveřejní klip nebo lyric video rovnou. Ale my jsme to chtěli udělat jinak, a proto novinku otestujeme rovnou na koncertech,“ upřesnil kytarista OVOCE.

Kapela OVOCE působí na hudební scéně už téměř 12 let, přičemž pod současným názvem a v pozměněné sestavě vystupuje teprve od začátku minulého roku, kdy k tomu byla okolnostmi donucena. V této nové sestavě má na kontě 4 videoklipy, z nichž nejnovější počin Znáš mě líp si utahuje z lidí, kteří naslouchají pomluvám a věří víc cizím názorům než vlastnímu rozumu.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:24 středa 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 24
  SUPER
 • 18
  FAIL
 • 17
  LOL
 • 16
  OMG
 • 16
  LOVE
 • 14
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART