SOUTĚŽ: VYHRAJ OCUTEIN SENSITIVE a OCUTEIN BRILLANT a dej sbohem unaveným a červeným očím!

27. srpna 2017 19:10
Neuděláš ani krok bez chytrého telefonu nebo tabletu? Mžouráš celé dny do monitoru počítače nebo jiného displeje a už máš z toho oči jak angorák? Soutěž s námi o přípravky OCUTEIN a ulev podrážděným očím.

ČTI TAKÉ: KYLIE JENNER SE POCHLUBILA POVEDENOU PLASTIKOU PRSŮ NA PRVNÍCH NAHÝCH FOTKÁCH!

Ocutein Sensitive

Jedna kapka, moře pohody.

Nošení čoček, řízení auta, čtení, práce na PC nebo sledování TV způsobují vysychání a dráždění očí. Oční kapky OCUTEIN® SENSITIVE jsou účinným pomocníkem, který poskytuje okamžité zklidnění a dlouhotrvající úlevu již po 1 kapce pro podrážděné oči. Jedinečnost těchto kapek spočívá v tom, že jako jeden z mála zdravotnických prostředků používají dvojkombinaci lubrikačních a hydratačních látek, čímž snižují dráždivost oka, kapky se pomaleji vyplavují z očního prostředí a prodlužuje se jejich účinnost.

OCUTEIN® SENSITIVE

Co s přípravky OCUTEIN® získáš? Brilantní a maximálně účinnou péči o zrak a oči v jednom. Oční kapky OCUTEIN® zvlhčují a lubrikují rohovku a oční sliznici, omezují otok a zčervenání oka a udržují ideální oční pH. Díky nim můžeš nosit kontaktní čočky celý den bez vysychání, mlžení a řezání v očích. Navíc ti doplněk stravy OCUTEIN® BRILLANT Lutein 25 mg pomůže udržet kvalitu normálního zraku, díky obsahu vitaminu A, luteinu, fosfatidylcholinu a zinku.

OCUTEIN® brilantní péče o zrak a unavené oči!

Výherci:

Martina Černá

Martin Kellner

Zdeňka Doležalová

Bohuslava Hudová

Soutěžní formulář najdeš zde.

Ocutein Sensitive

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:10 pondělí 25. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 16
  WTF
 • 9
  OMG
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART