SOUTĚŽ: VYHRAJ KRAŤASY, TRIČKO, MIKINU A ČEPICI PODEPSANOU HVĚZDOU ČESKÉHO PARKOURU TARYM!

20. června 2017 7:06
Taryho můžeš vidět už 24. června na BLEND 42 VODKA PARKOUR CUP v Českých Budějovicích, který je součástí neoficiálního mistrovství České republiky v parkouru. S Óčkem můžeš vyhrát cool ohoz s jeho vlastnoručním podpisem.

ČTI TAKÉ: 10 ZAJÍMAVOSTÍ A FAKTŮ O COLDPLAY!

Tary, vlastním jménem Taras Povoroznyk je největší hvězdou českého parkouru a zasedne v sobotu v hodnotící porotě na BLEND 42 VODKA PARKOUR CUP v Českých Budějovicích.

Akce začíná v 13:00 na Náplavce u Dlouhého mostu v Českých Budějovicích a bude opravdová pecka. V rámci 3. podniku neoficiálního mistrovství České republiky ve street parkouru BLEND 42 VODKA PARKOUR CUPu do Českých Budějovic zavítá česká špička vyznávající tento adrenalinový životní styl. Chybět nebude ani následná after-party s DJ ́s v klubu K2. Více informací najde na http://b42vparkourcup.cz.

BLEND 42 VODKA PARKOUR CUP

„Parkour není sport, je to životní styl. Vyznáváme svobodu a volnost pohybu a chceme, aby to mohlo zažít co nejvíce lidí. Naší snahou je popularizovat tento životní styl, který ze své podstaty podporuje fyzický i mentální rozvoj. Myslím, že se bude na co dívat a že akce přiláká nejen aktivní parkouristy, ale všechny, které zajímá volnost pohybu a překonávání nejen překážek, ale i možností lidského těla,“ říká Taras „Tary“ Povoroznyk, který předvede návštěvníkům i své nejlepší kousky.

A ty teď můžeš vyhrát kraťasy, tričko, mikinu a čepici s jeho podpisem. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Výherce:

Tomáš Singer

Soutěžní formulář najdeš tady.

Na Náplavce budou mít lidé možnost seznámit se s podivnými slovy jako Demitour, Planche nebo Roulade, což jsou názvy jednotlivých technik. Do Českých Budějovic pak zavítají i taková jména českého parkouru jako například Pavol „Paul“ Sadvár, Vladimir „Vova“ Koldaev, Sebastian „Seboss“ Hlava nebo Tomáš „Tomas“ Slonka. Neoficiálního závodu v parkouru se vedle špičkových závodníků mohou zúčastnit také amatéři starší 18 let, kteří v ulicích Českých Budějovic nebo jiných měst provozují parkour nebo freerun.

Akce začíná ve 13:00 registrací účastníků a volnými tréninky. Přihlášení parkouristé budou absolvovat vymezenou dráhu na čas a ve druhém kole předvedou volnou sestavu svých akrobatických kousků. „Závody budou proložené také exhibicí špičkových českých parkouristů. Po vyhlášení výsledků se uskuteční after-party s DJ ́s v klubu K2,“ doplnil Tomáš John. Celá akce je po celou dobu otevřená veřejnosti starší 18 let, a vstup je zdarma a k tomu jako dárek B42V energetický nápoj.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:06 středa 18. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 12
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 9
  LOL
 • 9
  LOVE
 • 8
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART