Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: Projasněte si léto růžovou a vyhrajte balíček kosmetiky Maria Nila!

  18. července 2019 12:59
  O růžové se říká, že je to holčičí barva. Setkáváme se s ní čím dál častěji nejen na oblečení, ale i na vlasech. Toto léto jsou růžové vlasy absolutně cool. Maska od značky Maria Nila vám s tím pomůže. S Óčkem můžete navíc vyhrát balíček kosmetiky od této značky.
  Růžová je cool


  Je obecně známo, že vlasy na člověku upoutají pozornost jako první. Zvlášť pokud se trochu liší.

  Spousta lidí pouze o změně sní, ale nikdy se k ní neodhodlá. Několik měsíců, možná i let přemýšlí, jak by asi vypadal ten daný druh účesu nebo změna barvy. Možná tomu nebudete věřit, ale i lidé, kteří jsou konzervativní co se tyká vzhledu, jednou za pár let přemýšlí aspoň o přelivu. Tento druh nanášení barvy je naprosto ideální.

  Růžová je cool

  Jak na trendy růžovou?

  Díky masce od stockholmské značky Maria Nila nemusíte trávit dlouhé hodiny v kadeřnictví a utrácet tisíce. Barevnou hlavu si můžete udělat v pohodlí domova, kdykoli vás popadne nutkání na změnu. Pouze nanesete masku podle návodu, a je to.

  Jedna ze super věcí je, že masku po pár umytích vymyjete na rozdíl od barvy, která odrůstá nebo se musí přebarvit, a někdy nemusíte trefit odstín. Všichni, kdo si barví vlasy, vědí.

  Na výběr nemáte pouze růžovou, ale i jiné odstíny barev. Třeba fialovou, modrou a nebo můžete začít na přírodních odstínech.

  Růžová je cool


  Jaký je rychlý návod?

  Nejdříve si vlasy musíte umýt, pořádně smýt všechen šampón a na vlasy usušené ručníkem nanesete masku Colour Refresh. Masku můžete mít na hlavě od 3 do 10 minut podle toho, jak chcete mít výraznou barvu. Také záleží na hustotě vlasů. Dále vlasy opláchnete a nanesete kondicionér, který vlas uzavře.

  Maria Nila je čistě veganská značka, takže si ji zamilují naprosto všichni.

  Růžové mánii podlehlo mnoho celebrit, takže neváhejte, odvažte se a hurá dorůžova! Více o značce Maria Nila najdete zde.

  S Óčkem nyní můžete vyhrát balíček této kosmetiky, který obsahuje šampon, kondicionér a mýdlo na ruce. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

  Soutěžní formulář najdete zde.

  N52i71c14o73l49e B94a67u42t74i67s38t80a

  Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

  Související