SOUTĚŽ O 5x2 VSTUPENKY NA FESTIVAL PIGYÁDA - LÉTO LÁSKY! VYSTOUPÍ SLZA, CHINASKI, EWA FARNA, MIRAI, XINDL X A DALŠÍ!

29. července 2016 10:22
Zábavný rodinný festival Pigyáda - Léto lásky se uskuteční druhý srpnový víkend v ŠIKLANDU na Vysočině – Zvole nad Pernštejnem! Vyhraj vstupy a buď u toho! Pigyáda - Léto lásky je festival, který ti rozbuší srdce!

Festival se ponese v duchu oslav lásky, přátelství, hudby, zábavy a barev s odkazem na hnutí hippies ze 70. let. Návštěvníci se ve dnech 12. - 14. 8. mohou těšit na dvě stage, na kterých vystoupí více než 15 tuzemských umělců, mezi nimiž jsou například kapely Chinaski, Jelen, Miro Žbirka, Slza, Eddie Stoilow nebo zpěvák Xindl X.

Celá show pak bude doprovázena akrobatickými a kouzelnickými vystoupeními, světelnými efekty a nebude chybět ani ohňostroj. Moderátory festivalu Pigyáda - Léto lásky budou tváře Evropy 2, Zorka Hejdová a Pavel Cejnar.

Rozpis vystoupení jednotlivých interpretů a celý program najdeš tady!

Na festivalu zazní i tenhle hit!
Summer All Stars - Léto lásky ft. Slza:

Pigyáda - Léto lásky vnímáme jako český hudebně zábavný unikát zejména pro rodiny. Přizpůsobili jsme koncept i dramaturgii festivalu tak, aby pobavil pětileté, patnáctileté i padesátileté. Festival se ponese v duchu radosti, pohody a lásky. Budeme tančit, zpívat a bavit se. Prostě ideální příležitost sejít se a užít si festival Léto lásky s nejlepšími českými interprety!“, prozrazuje organizátor. „Láska je odpověď“, řekl John Lennon. Léto lásky je tu a bude stát za to!

Festival Léto lásky 2016

https://www.leto-lasky.cz/

https://www.facebook.com/letolasky/

https://www.instagram.com/letolaskycz/

Fotogalerie

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDEŠ TADY!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:22 sobota 26. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 11
  WTF
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART